Regl dönemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Regl dönemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,545 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Regl dönemi
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Uyku düzensizliği stres beslenme bozukluğu vs. çok var tabi. Uyuşma varsa kan değerlerine sağlık ocaginda baktırabilirsin canım emziriyorsan düşmüş olabilir en azindan vitamin takviyesi filan yazar dr
Yarın Dr gideceğim canım randevu aldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuru uzumde cok kan yapar kuzum hergun 1 avucta olsa ye mutlaka 😘
Sen şimdi bana söveceksin ama ben kuru üzümde hiç yiyemem bacım tadı çok kötü 🤭😂😂

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum geçen rahatsızdım hastaneye gitmiştim ya ozaman kan takviyesi alman gerekiyor demişti Dr zaten ama ben gitmedim 2 3 saat yatış yapılacaktı Alparslan durmuyor diye gitmedim pekmezi hiç sevmem içemiyorum
Aile hekimi kan ilacı veriyor değerlerin yükselir en azından çok geçmiş olsun bebekle hastane gitmez zor tabiki ama mutlaka aile hekimi git canım kendi canını düşün

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef çok seçiciyim eşimde sinir oluyor 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aile hekimi kan ilacı veriyor değerlerin yükselir en azından çok geçmiş olsun bebekle hastane gitmez zor tabiki ama mutlaka aile hekimi git canım kendi canını düşün
Sağol canım mecbur hastaneye gidecem yarın Dr aradım gel dedi gitmedim yarın gidecem randevu aldım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar