regl”resimli”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde seldoşşş tarafından oluşturulan regl”resimli” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,847 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı regl”resimli”
Konbuyu başlatan seldoşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Yok o kan pıhtısı kahverengi olmasinda uzun süre beklemiş oksitlenmis yani kırmızi kan hücresi oksitlenme olursa kahverengi oluyo düşük yapinca bunun gibi koyu kırmızı pıhtı düşürdüm bende ama sizinki hamilelik veya düşükten değil büyük ihtimalle de hamile degilsiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çikolata kistinde de bu tarz kahverengi pıhtı veya adet kanaması olabilir eğer bu durum uzun sürerse doktora gidin

Çikolata kistinde de bu tarz kahverengi pıhtı veya adet kanaması olabilir eğer bu durum uzun sürerse doktora gidin

Çikolata kisti de de bu tarz kahverengi pıhtı veya adet kanaması olabilir eğer bu durum uzun sürerse doktora gidin

Çikolata kisti de de bu tarz kahverengi pıhtı veya adet kanaması olabilir eğer bu durum uzun sürerse doktora gidin

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar
Benim adetim 12 gün gevikmişti ve tarlusal ilaç aldım 1 ay önce sürtünmeli ilişki yaşadım ama bakireyim şimdi resimdeki gibi bişe geldi tarlusal kullandıktan sonra oldu bu kotmalmidir 5 lere test yaptım negatifti. regl
Geçen ay dada senin gibi biri buraya geldi onuda azarladilar . Aklınızı başınıza toplayın yeter ya atmayın post falan milletin işi gücü yok sizlerlemi ugrasicak naneyi yerken milletimi soruyonuz yeter ya

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar
Benim adetim 12 gün gevikmişti ve tarlusal ilaç aldım 1 ay önce sürtünmeli ilişki yaşadım ama bakireyim şimdi resimdeki gibi bişe geldi tarlusal kullandıktan sonra oldu bu kotmalmidir 5 lere test yaptım negatifti. regl
Bence resim paylaşmayın okadar uyaryorlar çok kişi hamile ben dahil hiç hoş bir görüntü değil ben yaklaşık 2 buçuk senedir kullanıyorum bu uygulamayı bir kez olsun bile resim atmisligim yok bende ne kanamalar oluyo hiç paylaşmam insan görünce midesi kaldirmiyo cidden artık gına geldi ve lütfen paylaşmayın ya

Elif kaç defa uyardık şahitsin ama artık ne diyim bilmiyorum ya
Lütfen sen resim kaldirabiliyorsun kaldirirmisin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bence resim paylaşmayın okadar uyaryorlar çok kişi hamile ben dahil hiç hoş bir görüntü değil ben yaklaşık 2 buçuk senedir kullanıyorum bu uygulamayı bir kez olsun bile resim atmisligim yok bende ne kanamalar oluyo hiç paylaşmam insan görünce midesi kaldirmiyo cidden artık gına geldi ve lütfen paylaşmayın ya

Katılıyorum kuzum . Bende ne zaöandır varım bir kere atmadım atmam da

Hemen kaldırıyorum kuzu fotoyu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Lütfen burda foto atmak yerine doktora danışin çünkü burda herkes rahatsız oluyor defalarca uyardık post açtık hamile insanlar var hamile olmasak bile midemiz kaldırmıyor artık bu tür şeyleri rica ediyorum bu son olsun Ayrıca bu hiç normal bişey deil bence parça mi desem ne desem bilemedim yarın doktora mutlaka danışin
Katılıyorum 👍

Tüm sayfalar yüklendi.