Regl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Regl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 717 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Regl
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar hamilelik dışında insanın neden günü gecer yani adeti gecikir hamilelik dışında sorum bu
Canim Çevresel faktörler, stres, psikolojik faktörler, mevsimsel geçiş dönemleri, hormonal durumlar ya da kullanılan çeşitli ilaçlar gibi daha minör durumlarda neden olabilmektedir.

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Canim Çevresel faktörler, stres, psikolojik faktörler, mevsimsel geçiş dönemleri, hormonal durumlar ya da kullanılan çeşitli ilaçlar gibi daha minör durumlarda neden olabilmektedir.
Miyom yada kist olur diye korkuyorum eskidende vardı bende o yüzden adetim duzenliydu tekrar bir duzensizlrsti anlamadim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar hamilelik dışında insanın neden günü gecer yani adeti gecikir hamilelik dışında sorum bu
Benimde öyle canım her ay 4 gün geç gelşyor bu doğumdan sonra oldu ama bu ay erken oldum mesela sanırım kayraya stres yaptığım için erken oldum diye düşünüyorum..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Anladım canım bende hesap ediyorum yolculuga denk gelmesin diye çocuklarla zor bide yolculuk ta sevmiyorum
Ay bende erken olduğuma sevindim önümüzdeki hafta Ankara'ya gideceğim şimdi yolda filan hiç çekemem hem erken olmam da iyi oldu anneme bakarken zorluk çekerdim yoksa

Tüm sayfalar yüklendi.