Sorum var Regl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Regl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 173 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Regl
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anne ve anne adaylarım iki üc aydan beri adetim bir hafta önceden geliyo acaba bu doğumdan sonra normal bı durummu geçen ay 26snda olmuşdum az önce gene oldum erkenden böyle bı sene gel gitler normal karşılanır ama benim doğum yapdigim 14 ay olacak varmı aranizda böyle olan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel anne ve anne adaylarım iki üc aydan beri adetim bir hafta önceden geliyo acaba bu doğumdan sonra normal bı durummu geçen ay 26snda olmuşdum az önce gene oldum erkenden böyle bı sene gel gitler normal karşılanır ama benim doğum yapdigim 14 ay olacak varmı aranizda böyle olan
Hava değişikliği stres yorgunluk duygu durum değişiklikleri adet düzenini etkiler canim içim rahat etsin dersen kadın doğuma git

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Seninki geliyor en azından benim 4. Gün hala olmadım kafayı yicem 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.