Regli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Regli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,412 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Regli
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Daha 1 gün geçmiş gecikme sayılmaz bence çok normal sonuçta günü gününe saati saatine olan birşey değil bu dört beş gün olmazsa o zaman yaparsın test
Ay bende kararsızım açıkçası doğru diyorsun aslında beklemek en mantıklısı o değil adet belirtsiide yok ondan dedim

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Korunmasız ilişki oldu mu canım . Aslında bir gün geçikme sayılmaz ama bşr bak bakalım bir kaç gün daha olmazsan test yaparsın
Evet cnm oldu hemde yumurtalama gününe denk geldi ya eşim korunmuyor izin de vermiyor 😑 siz olsanız hayallerinizin peşinde mi gidersiniz çocuk mu yaparsınız bu arada bir oğlum var üniversite okuyorum birde çalışmak istiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet cnm oldu hemde yumurtalama gününe denk geldi ya eşim korunmuyor izin de vermiyor 😑 siz olsanız hayallerinizin peşinde mi gidersiniz çocuk mu yaparsınız bu arada bir oğlum var üniversite okuyorum birde çalışmak istiyorum
Ah kuzum o zaman bir de test yapmanı öneririm ya kendimi örnek vermeyyeim malum hamileyim 😂😂. Ama üniversite okumamış olsaydım ve okumak isteseydim okumayı tercih ederdim

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzum o zaman bir de test yapmanı öneririm ya kendimi örnek vermeyyeim malum hamileyim 😂😂. Ama üniversite okumamış olsaydım ve okumak isteseydim okumayı tercih ederdim
Demi ya bende öyle düşünüyorum da ah ah kim anlarki işte 🙄 zor gercekten maddi yat zor çocuk yetiştirmek zor zorda zor yani işte test yapsam bile çıkar mı ki onuda bilmiyorum

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Senin iş biraz karışık o zaman 😊 açıkçası kendini hazır hissetmiyorsan başka hedeflerin varsa düşünme çocuk tabi yine hayırlısı senin için

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Senin iş biraz karışık o zaman 😊 açıkçası kendini hazır hissetmiyorsan başka hedeflerin varsa düşünme çocuk tabi yine hayırlısı senin için
Keşke herkes benim gibi düşünse ama eşimde dahi birşey başarmami istemiyor yani evet çocuk güzel birşey ama benim kafa baya karışık yani 🤷🤦 amin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Demi ya bende öyle düşünüyorum da ah ah kim anlarki işte 🙄 zor gercekten maddi yat zor çocuk yetiştirmek zor zorda zor yani işte test yapsam bile çıkar mı ki onuda bilmiyorum
Eğer kan testş yaparsan varsa çıkar gebelik testinde hemen çıkmaz ama erken gebelik testi alırsan onda çıkar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar