Resim için özür dilerim ama yardımcı olur musunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Tuanaylmz tarafından oluşturulan Resim için özür dilerim ama yardımcı olur musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 433 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Resim için özür dilerim ama yardımcı olur musunuz
Konbuyu başlatan Tuanaylmz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Tuanaylmz

Kayıtlı Üye
rank
Reglime 2-3 gün var yerleşme kanaması olabilir mi bu sabah başladı sadece silince geliyor 4 aylık evliyim ilk ayda gebe kaldım ama kimyasal gebelik çıktı 40 küsür gün sonda regl kanaması gibi düşük yaptım
IMG_1056.jpeg

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Reglime 2-3 gün var yerleşme kanaması olabilir mi bu sabah başladı sadece silince geliyor 4 aylık evliyim ilk ayda gebe kaldım ama kimyasal gebelik çıktı 40 küsür gün sonda regl kanaması gibi düşük yaptımEkli dosyayı görüntüle 4594
Canım merhaba hoşgeldin 🤗 oladabilir omyadabilir regli geciksin test yap en iyisi aynen ama yerleşme kanaması az sürüyor bir pedi doldurmyacak şekilde Allah gönlüne göre versin inşallah canım benim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Reglime 2-3 gün var yerleşme kanaması olabilir mi bu sabah başladı sadece silince geliyor 4 aylık evliyim ilk ayda gebe kaldım ama kimyasal gebelik çıktı 40 küsür gün sonda regl kanaması gibi düşük yaptımEkli dosyayı görüntüle 4594
Olabilir canım bir pedi doldurmayacak şekilde ve 3 gün sürebilir ama sğer gebelik varsa normal bir durum değil. Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.