Resimli oglumun basi ve vucudu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Resimli oglumun basi ve vucudu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 570 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Resimli oglumun basi ve vucudu
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canm bilgim yok
Allah razı olsun canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşırı fazla ama kuzum ondan diyorum konak tarağı var mı varda tara birde

Doğrudur canım Kayra da olmadığı için bilmiyorum ama işte insan endişe ediyor
Var kuzum konak tarağı var bit tarağı zeytin yağı sürüyordum ama geçmedi bir anda yükseldi bu şekilde

Allah'ın izni ile geçer kuzum doktor görsün çok
Aynen bjr görsün değişik birsey baksana aşırı kötü oldu pasam

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
O
Allah razı olsun canm

Var kuzum konak tarağı var bit tarağı zeytin yağı sürüyordum ama geçmedi bir anda yükseldi bu şekilde

zaman muhakkak götür canım ihmal etme

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun canm

Kiyamam canım.benim ya

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk başlarda konak gibiydi ve zeytinyağı sürüp konak taragiyla temizliyordum ama bir türlü geçmedi daha sonra ezcaneci bir tanıdığımız mustela diye bir şampuan bir krem verdi konak onleyiciymis kremini sürüp 1 gece bekletip sabah o verdiği köpük şampuanla yıkamak aynı dediği gbi yaptım bir kaç gün ama geçmedi daha sonra yüzünde kadında yanağında ve bacağında bu şekilde kepeksi dokuntuler var çok kuru pütur putür nedir bunlar bilgisi olan anneler yardımcı olursanız sevinirim
Abla bebeğin kaç aylık

Kizlar ilk başlarda konak gibiydi ve zeytinyağı sürüp konak taragiyla temizliyordum ama bir türlü geçmedi daha sonra ezcaneci bir tanıdığımız mustela diye bir şampuan bir krem verdi konak onleyiciymis kremini sürüp 1 gece bekletip sabah o verdiği köpük şampuanla yıkamak aynı dediği gbi yaptım bir kaç gün ama geçmedi daha sonra yüzünde kadında yanağında ve bacağında bu şekilde kepeksi dokuntuler var çok kuru pütur putür nedir bunlar bilgisi olan anneler yardımcı olursanız sevinirim
Abla yağ ile temizle az önce anneme sordum konak olmuş dedi Abla bebek yağı ile temizle

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım bu durumlarda bende bebek küçük olduğu için doktora sormadan bir şey kullanmaya karşıyım bence sen direk olarak doktora götür . Belki egzama ilaçlar daha da tetikledi yada cidden konak hani en iyisi doktor kontrolü
Katılıyorum doktor kontrolü daha iyi olur

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğimde konak oluşmuştu saçında ve kasında yüzünde değil bariz sariydi konakları dk bana her gün yıka ve zeytin yağı sur diyordu çocuğun usutecegini düşünürsen hergun yıkama ama zeytin yağı sür ara ara konaklarını kaldır tarak ile bastırmadan dediğin gibi o an gidiyorlar sonra tekrar çıkıyor 5veya 6 aya kadar da devam etti bizde sonra kendiliğinden geçti doktor a danış Konak ise sende bu şekilde yapabilirsin canım

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğimde konak oluşmuştu saçında ve kasında yüzünde değil bariz sariydi konakları dk bana her gün yıka ve zeytin yağı sur diyordu çocuğun usutecegini düşünürsen hergun yıkama ama zeytin yağı sür ara ara konaklarını kaldır tarak ile bastırmadan dediğin gibi o an gidiyorlar sonra tekrar çıkıyor 5veya 6 aya kadar da devam etti bizde sonra kendiliğinden geçti doktor a danış Konak ise sende bu şekilde yapabilirsin canım
Bugün biri daha dedi zeytin yagina karbonat koy az birsey hergun sür 2 günde yıka biraz kendiliğinden kalksın sonra tara dedi çok yapışmış senin ki dedi

Tüm sayfalar yüklendi.