Resimli ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Resimli ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 376 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Resimli ultrason
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar resimde gördüyünüz gebelik 24+3 haftalık gebelik detaylı ultrasona gitdim cinsiyet sormadımresimde anlaşılyormu kordona benzetdim pipiyede benzetiyorum detaylıda farklı cinsiyet öyrenen oldumu?
Screenshot_20231119-204751_Video Player.jpg

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kızlar resimde gördüyünüz gebelik 24+3 haftalık gebelik detaylı ultrasona gitdim cinsiyet sormadımresimde anlaşılyormu kordona benzetdim pipiyede benzetiyorum detaylıda farklı cinsiyet öyrenen oldumu?Ekli dosyayı görüntüle 4595
Sh bende detaylıyı bekliyorum benim minik kendini göstermiyor gösterse bile doktorlsr net olarak şu diyemedi 😂😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar resimde gördüyünüz gebelik 24+3 haftalık gebelik detaylı ultrasona gitdim cinsiyet sormadımresimde anlaşılyormu kordona benzetdim pipiyede benzetiyorum detaylıda farklı cinsiyet öyrenen oldumu?Ekli dosyayı görüntüle 4595
Ben oğlumu detaylıda net öğrenmiştim keşke sorsaydın ben pek birşey aanlamadım hakkında hayırlısı olsun inşallah

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ne olursa olsun yeterki sağ salim olsun İnşallah🤲başka çocuğunuz varmı? Hep cinsiyyetle alakalı konu açıyorsunuz merak ettim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar