REZİLLİK...!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan REZİLLİK...! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,028 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı REZİLLİK...!
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım benim. İnşallah çok kolay dogumun olur. Valla anlamında polip mi ne ondan vardı. Riskli normal dogum yapamayabilirsin. Kanama çogalırsa durdurulması zor demişti doktoru ama denicez demişti şükür birşey olmadı çok ta kolay dogumu olmuş. 3. Ikınmayla yigenim gelmiş 🤍
Sağol canm benm Allah razı olsun cümlemizin doğumu su gibi geçer inşallah🤲

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR BEN 14 HAFTALIK HAMİLEYİM MANİSADA OTURUYORUM MİSAFİRLİĞE İZMİRE GELDİM 3 GÜNDÜR BURDAYIM DÜN GECE AYAKLARIMDA GÜÇ KAYBI OLDU AYAKLARIM TİRTİR TİTRİYOR HASTANEYE GİDİYORUM DEVLET İLGİLENEMEYİZ DEDİ HA SAĞLIKOCAĞI DOKTORU HA BİZ PRATİSYENLER AYNIYIZ DEDİ İLAÇ FİLAN YAZAMAYIZ HAMİLESİN NE İÇEBİLİRSİN NE İÇEMEZSİN BİLMİYORUZ DEDİ KADIN DOĞUM HASTANESİ VAR ORAYA GİT DEDİLER O HALİMLE BU SEFER ORAYA GİTTİM Bİ ASIK SURAT Bİ AFRA Bİ TAFRA İÇERİYE ABLAMIDA ALMADILAR MONTUMU MASAYA KOYDUM KOLUMU AÇTIM KIZDILAR ORDAN KALDIR MONTUMUMU ALIYIM KOLUMU MU AÇIYIM SİNİR OLDUM YA BENİM BİLDİĞİM Bİ İĞNE Bİ SERUM VERİLİR BANA TEPKİLERİ ŞU OLDU BUNUN İÇİN Mİ GELDİN BİZ NE YAPABİLİRİZ NE İLAÇ YAZABİLİRİZ NE BİŞEY SADECE BEBEĞİNE BAKABİLİRİZ DEDİ ONLARI ORAYA KOYAN ŞAHSİYETLER ONLARIN HASTALARA BAKAMIYACĞINI BİLİYORLAR NİYE ORAYA ONLARI BOSTAN KORKULUĞU GİBİ KOYMUŞLAR YA ANLAMADIM KOSKOCA DOĞUM HASTANESİ BİZİM ORDAKİ HASTANEMİZ İĞNESİZ SERUMSUZ HİÇ GÖNDERMEZLERDİ NE SİNİR VAR NE BİŞEY İNSANLARA İNSAN GİBİ DAVRANIYORLAR BİZİM HASTANEDE HER GECE BİR NÖBETÇİ KADIM DOĞUMCU VARDI BİDE EN ÖNEMLİSİ BENİM BİLDİĞİM KADIN DOĞUM OLARAK HER HASTANEDE NÖBETÇİ DOKTOR OLMASI GEREKMİYOR MU NASIL BİR ZİHNİYETE SAHİPLER YA YUH YUH YUH...!
Allah o insanlarada aynısını yaşatsın çok zor bende bu yüzden ilk gebelikte de şimdi de düzgün bakan anlatan davranan bi doktor bulamadığım için 8. Aydayım hala doktor arıyorum resmen rezillik ötesi

Tüm sayfalar yüklendi.