REZİLLİK...!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan REZİLLİK...! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,031 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı REZİLLİK...!
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Böylesi durumlarda il farketmiyor bende Kastamonu'da yaşıyorum aşırı kasık ağrısından dolayı devlet hastanesine acile gitmek zorunda kaldım ordaki kadın doğumcu ben sana bişey yapamam git takibinde olduğun doktor ilgilensin seninle dedi gönderdi

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR BEN 14 HAFTALIK HAMİLEYİM MANİSADA OTURUYORUM MİSAFİRLİĞE İZMİRE GELDİM 3 GÜNDÜR BURDAYIM DÜN GECE AYAKLARIMDA GÜÇ KAYBI OLDU AYAKLARIM TİRTİR TİTRİYOR HASTANEYE GİDİYORUM DEVLET İLGİLENEMEYİZ DEDİ HA SAĞLIKOCAĞI DOKTORU HA BİZ PRATİSYENLER AYNIYIZ DEDİ İLAÇ FİLAN YAZAMAYIZ HAMİLESİN NE İÇEBİLİRSİN NE İÇEMEZSİN BİLMİYORUZ DEDİ KADIN DOĞUM HASTANESİ VAR ORAYA GİT DEDİLER O HALİMLE BU SEFER ORAYA GİTTİM Bİ ASIK SURAT Bİ AFRA Bİ TAFRA İÇERİYE ABLAMIDA ALMADILAR MONTUMU MASAYA KOYDUM KOLUMU AÇTIM KIZDILAR ORDAN KALDIR MONTUMUMU ALIYIM KOLUMU MU AÇIYIM SİNİR OLDUM YA BENİM BİLDİĞİM Bİ İĞNE Bİ SERUM VERİLİR BANA TEPKİLERİ ŞU OLDU BUNUN İÇİN Mİ GELDİN BİZ NE YAPABİLİRİZ NE İLAÇ YAZABİLİRİZ NE BİŞEY SADECE BEBEĞİNE BAKABİLİRİZ DEDİ ONLARI ORAYA KOYAN ŞAHSİYETLER ONLARIN HASTALARA BAKAMIYACĞINI BİLİYORLAR NİYE ORAYA ONLARI BOSTAN KORKULUĞU GİBİ KOYMUŞLAR YA ANLAMADIM KOSKOCA DOĞUM HASTANESİ BİZİM ORDAKİ HASTANEMİZ İĞNESİZ SERUMSUZ HİÇ GÖNDERMEZLERDİ NE SİNİR VAR NE BİŞEY İNSANLARA İNSAN GİBİ DAVRANIYORLAR BİZİM HASTANEDE HER GECE BİR NÖBETÇİ KADIM DOĞUMCU VARDI BİDE EN ÖNEMLİSİ BENİM BİLDİĞİM KADIN DOĞUM OLARAK HER HASTANEDE NÖBETÇİ DOKTOR OLMASI GEREKMİYOR MU NASIL BİR ZİHNİYETE SAHİPLER YA YUH YUH YUH...!
Benim kuzenimde izmirde dogum yapti rezillik çekti cok berbatti dedi resmen eziyet ediyolar Allah islah etsin o konuda haklisiniz ama şu durumda hamilesiniz gercekten ilac serum igne veremezler vermezler doktor bile olsa kolay kolay bebekle ilgili durum olmadikca vermiyolar ben gripten 1 hafta kendime gelemedim nefes alamadim bi burun spreyi bile vermedi doktor paroldan baska bir sey veremezler verseler bile sen kullanma hepsi bebegine sana zarar ben gittigimde de sana ilac veremem parol kullan ama bebegine bakalim dedi bakti bebek iyi hersey yolunda dedi grip icin bir sey yapamam dedi doktor kemik agrisindan yuruyemiyodum yani baska yerde olsada vermezlerdi sadece ozellerde bazi durumlarda annenin istegine göre veriyolar.

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Zaten Akhisar'da da öyle iyi doktorlar hep özele geçiyor☹️ diğerleri de hep tersliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlık ocağı ilaç yazmıyor mu canm ben ordan yazdırmıştım

Sağlık ocağı ilaç yazmıyor mu canm ben ordan yazdırmıştım
İşte drların şikayetlerini sağlıkocağında yaptım onlarda bana dedi dr yazmassa gel biz yazacaz onlar çok iyi ve çok ilgileniyorlar

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Aynen banada aynısını diyor. Vitaminleri yazıyor. Doktoruna sor istediği ilacı yine yazarım diyor anasaglıgı doktoru. Benim bide riskliydi hep düşük tehlike vardı fitil kullandım hep bildigi içinde cesaret edememiştir belki bana böyle düşünüyorum. Doktoruma danışıp hep ilaçlarımı yazmıştı. Şimdi dogum yaklaştı ilaç flan yazdırmıyorum şükür 🤲😄
Benimde kanım geç pihtilasiyor doğumum riskli hiçbir özel hastane kabul etmedi beni araştırma hastanesine kaldım mecbur ne deseler susuyorum😂😂

İşte drların şikayetlerini sağlıkocağında yaptım onlarda bana dedi dr yazmassa gel biz yazacaz onlar çok iyi ve çok ilgileniyorlar
Arada iyi doktorlar çıkıyor şükür

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende Manisa Akhisar'da oturuyorum gebeligim riskli diye İzmir Tepecik kadın doğuma gittim doktor demeye bin şahit isteyen bı kadın muayene etti beni sonra başından atmak için ege üniversitesi hastanesine sevk etti orda sıra bulmak ne mümkün şimdi İzmir kâtip Çelebi üniversitesi Atatürk eğitim ve araştırma hastanesi ne gidiyorum çok şükür doktorum aşırı ilgili ve bilgili kadın Allah iyi doktorlara denk getirsin bütün hastalara ve hamilelere duam bu
Tepecik hastanesine asla allah kimseyi düşürmesin beni ilk gebeligimde orda zorla kürtaja aliyorlardi kanamam durmuyor diye ölüm belgesi imzalayip çıktık hastaneden çığlık çığlığa acilde eşime seslenmesem koluma giren iki asistan beni kürtaja goturuyordu şimdiki gebelikte Ege üniversitesi ne gidiyorum sıra almak zor bir kere dosya actilarmi randevu gununu onlar veriyor o yüzden sıkıntı yaşamadım katıp Çelebi hastanesinde ameliyat olmustum en beğendiğim hastane orasi ama benim evime cok uzak oldugu icin egeye gidiyorum

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Tepecik hastanesine asla allah kimseyi düşürmesin beni ilk gebeligimde orda zorla kürtaja aliyorlardi kanamam durmuyor diye ölüm belgesi imzalayip çıktık hastaneden çığlık çığlığa acilde eşime seslenmesem koluma giren iki asistan beni kürtaja goturuyordu şimdiki gebelikte Ege üniversitesi ne gidiyorum sıra almak zor bir kere dosya actilarmi randevu gununu onlar veriyor o yüzden sıkıntı yaşamadım katıp Çelebi hastanesinde ameliyat olmustum en beğendiğim hastane orasi ama benim evime cok uzak oldugu icin egeye gidiyorum
Valla hala izmirdeyim dün işin ciddi olduğunu gördüler yarın kesin kadın doğumcuya gel dedi 3 gün bu ağrıları şüpheleri çekerim yine de gelnem dedim susup öküzün trene baktığı gibi bakıyorlardı😂😂😂

Ş

Şevval28i7

Guest
Valla 1 hafta aşırı baş ağrısı griple cebelleştim, doktora sordum gelme birşey yapamayız ilaç parol dışında birşey içemezsin dedi. Hala çekmeye devam ediyorum ne zaman geçerse artık.
Bende böyle 2 gün çektim baş ağrısını sonra dayanamayıp nörolojiye göründüm doktor tantum draje verdi ağrı kesici olarak. 3 parol. İle jesmezken o ilaç bana iyi geldi. Gidip bi danışın doktorada uygun görürse çok rahatlarsınız eminim. Geçmiş olsun çok

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bende böyle 2 gün çektim baş ağrısını sonra dayanamayıp nörolojiye göründüm doktor tantum draje verdi ağrı kesici olarak. 3 parol. İle jesmezken o ilaç bana iyi geldi. Gidip bi danışın doktorada uygun görürse çok rahatlarsınız eminim. Geçmiş olsun çok
Ah ya keşke verseler ama sadece parol diyor başka birşey demiyor, teşekkür ederim size de çok geçmiş olsun 🙏🥰

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bende tepecige gitmek gibi bı hata yaptım Allah düşürmesin kimseyi şimdi kâtip celebiye gidiyorum aileme de çok yakın orası rabbim hepimize kolay doğum nasip etsin🤲

Doktorlar da tırlattı iyice. Bugün gittim hastaneye sağlık ocağı idrar testi istedi proteinlerime bakmak için, anlattım doktora bunları istedi 5 aylık hamileyim falan dedim. Bana hamilemiyim diye idrar testi yapmış. Yine randevu aldım gün için de tekrar gitçem. Of of
Hadi kan tahlillerini sil baştan tekrar yapiyorlar da idrar tahlilini ilk defa duydum sonuçta hamilesin sistemde de muayene de de belli oluyordur

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kanım geç pihtilasiyor doğumum riskli hiçbir özel hastane kabul etmedi beni araştırma hastanesine kaldım mecbur ne deseler susuyorum😂😂
Allah yardımcın olsun canım benim. İnşallah çok kolay dogumun olur. Valla anlamında polip mi ne ondan vardı. Riskli normal dogum yapamayabilirsin. Kanama çogalırsa durdurulması zor demişti doktoru ama denicez demişti şükür birşey olmadı çok ta kolay dogumu olmuş. 3. Ikınmayla yigenim gelmiş 🤍

Tüm sayfalar yüklendi.