Rica..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Rica.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,845 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 23 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Rica..
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annişler ve anne adayları.
Ben bir süredir gözüme takılan bir durumdan bahsetmek istiyorum sizlere. Burada ki herkesin yorum yapma hakkı olduğu gibi başka kişilerinde yorum yapmaya hakkı olduğunu bilmemiz gerekiyor. Hepimiz bu dönemlerden geçtik yada geçiyoruz lohusalık olsun gebelik olsun psikolojik açıdan zaten zor dönemler bir de üzerine hormonlarımız eklenince bazen kabus gibi olabiliyoruz. Fikirlerimizi beyan ederken kalp kırıcı olmamaya özen gösterebiliriz. Nihayetinde bu fikri okuyacak olan kişiler de en az bizler kadar hassas veya alıngan olabiliyorlar. Tam tersi hoşumuza gitmeyen bir düşünce olduğunda da aynı nezaketi gösterebiliriz. Bazen öyle yorumlar okuyorum ki yazan kişi adına utanıyorum nasıl böyle yazabildi diyorum.
Buraya kadar okudun mu? O zaman tişikkirler 🥰

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Canısı çok haklısın yorum yapmayı kestim o yüzden sadece okuyorum geçiyorum çünkü burda kimse profesör değil herkes yaşadığı tecrübeye göre yada duyulana yaşadıklarımız kadar yorum yapıyoruz ama malesef hormonlar ağzımıza s.ciyor 😂😂😂 en son bir soru sorulmuştu oraya yorum yaptım yani 3 tane sezaryen geçirdim tecrübem var yani ayiptir söylemesi ağzımın payını aldım oturdum aşağıya o yüzden ağzım 🤐🤐🤐🤐 okudum tabiki buraya kadar sende okuduysan tisikkirler 😂😂😂😂♥️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canısı çok haklısın yorum yapmayı kestim o yüzden sadece okuyorum geçiyorum çünkü burda kimse profesör değil herkes yaşadığı tecrübeye göre yada duyulana yaşadıklarımız kadar yorum yapıyoruz ama malesef hormonlar ağzımıza s.ciyor 😂😂😂 en son bir soru sorulmuştu oraya yorum yaptım yani 3 tane sezaryen geçirdim tecrübem var yani ayiptir söylemesi ağzımın payını aldım oturdum aşağıya o yüzden ağzım 🤐🤐🤐🤐 okudum tabiki buraya kadar sende okuduysan tisikkirler 😂😂😂😂♥️
3 sezaryan mı maşallah canım az önce rüyamda 3 ye hamile olduğumu ağladığımı ve daha kızımın 40ı çıkmadı eyvah diyorum ben ne yapacağım tekrar aynı ağrıları çekemem ben diyprum 😅😅😅

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah rüya görmek mi biz daha uyumadik canım 3 sezaryen valla üçüncü okadar kolaydiki anlatamam kendi kendime dedim dorduncuyude kolay geçiririm diye 😂😂 şaka şaka aman Allah olmayana değilde hakiki manada özlem çeken ailelere versin bizimkilerede sağlıklı sıhhatli imanlı hayat versin inşallah ♥️ ben ona rüya değil kabus derim. Ancak yemin ederim ödüm bir tarafıma karışıyor bir daha olur diye 😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah rüya görmek mi biz daha uyumadik canım 3 sezaryen valla üçüncü okadar kolaydiki anlatamam kendi kendime dedim dorduncuyude kolay geçiririm diye 😂😂 şaka şaka aman Allah olmayana değilde hakiki manada özlem çeken ailelere versin bizimkilerede sağlıklı sıhhatli imanlı hayat versin inşallah ♥️ ben ona rüya değil kabus derim. Ancak yemin ederim ödüm bir tarafıma karışıyor bir daha olur diye 😂😂
Aynen valla birde diyprum ki ben bu çocuğu aldıramam da günah ne yapacağım ben diyorum 😅😅 kız alarm kurmuştum 1 saat de olsa kapattım gözümü dün hastaneye gittik sonra kızı fotoğraf çekimine götürdük eve akşam saati zor girdik trafikten o kadar yorgunum ki annemin ve ya eşimin uyanmasını bekliyorum sonra hemen kızı devredecem 😅😅😅

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla birde diyprum ki ben bu çocuğu aldıramam da günah ne yapacağım ben diyorum 😅😅 kız alarm kurmuştum 1 saat de olsa kapattım gözümü dün hastaneye gittik sonra kızı fotoğraf çekimine götürdük eve akşam saati zor girdik trafikten o kadar yorgunum ki annemin ve ya eşimin uyanmasını bekliyorum sonra hemen kızı devredecem 😅😅😅
Ahah aynı ben başlarında bekliyodum uyansınlar diye 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.