Sorum var Riskli hamilelikte yürüyüş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiangnz1 tarafından oluşturulan Riskli hamilelikte yürüyüş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 978 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Riskli hamilelikte yürüyüş
Konbuyu başlatan Rabiangnz1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, hamilelikte yürüyüş faydalı biliyorum ama bende myom var ve boyu oldukça büyük yani riskli gebelik geçiriyorum. Doktor sadece yemekten yemeğe yada lavabo için kalk dedi. Ama yattigimi gören eş dost kalk yürüyüş yap yata yata iyice hasta hissedersin felan diyolar. Ben yataktan lavaboya giderken bile kasıklarımın ağrısından kambur gibi yürüyorum. Ama çoğu kişi yürüyüş yap diyo. Doktor da önermiyo bilmiyorum zorla kendimi tutuna tutuna yürüsemmi yoksa kalkmasammi varmi başına gelen böyle

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar, hamilelikte yürüyüş faydalı biliyorum ama bende myom var ve boyu oldukça büyük yani riskli gebelik geçiriyorum. Doktor sadece yemekten yemeğe yada lavabo için kalk dedi. Ama yattigimi gören eş dost kalk yürüyüş yap yata yata iyice hasta hissedersin felan diyolar. Ben yataktan lavaboya giderken bile kasıklarımın ağrısından kambur gibi yürüyorum. Ama çoğu kişi yürüyüş yap diyo. Doktor da önermiyo bilmiyorum zorla kendimi tutuna tutuna yürüsemmi yoksa kalkmasammi varmi başına gelen böyle
İnsanların ne dediği onmeli değil kimseye kulak asma bebeğin sağlığı önemli onlar çok biliyor doktorun nedediyse onu yapmalısın bende riskli erken doğum riskim vardi doktorum lavaba dışı kalkma dedi doktorumu dinledim bebeğimin sağlığı için

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Valla öyle bunaldım ki çoğu kişi tamam ben üzülüyorum diye düşük tehlikem var diye beni teselli ediyo doktorun her dediğine inanma bisey olmaz ne biliyim şöyle böyle beni rahatlatmaya calisiyolar ama bi yandan kalk yürü şunu yap bunu yap. Ağrıdan eyilerek yürüyorum oyle yurume dik yürü. Ya ben zaten hamile kalmadan önce gayet dik yürüyen biriydim ağrım var diye yürümekte zorlanıyorum eyilerek yuruyorum tuvalete giderken bile adım atmak için ayağımı kaldırsam kasık ağrımdan ölüyorum. İyilik yapar gibi görünüp benim psikolojimle oynayan çok insan var napacami şaşırdım iyice

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Takma milleti boş boş konuşuyorlar işte doktor bana erken doğum riskin var dedi ayağa kalkma dedi düşün tam 10 hafta yattım annem baktı bana 27 haftada gelecek oğlanı tam 37 de doğurdum 😂😂. İnsanları dinleem karnında ki senin canın ve emin ol ona sen yürürken bir şey olsa bir çok insan yok çok yürüdü yok doktorunu dinlemedi diyecek

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Aynen doğru söylüyosunuz tabiki Allah korusun bişey olsa bu sefer tam tersini söyleyecekler. İşte akraba atsan atılmaz dedikleri kişiler. Banada annem bakiyo annemde doktoru duydugu icin kalkma diyo millet naz yapıyorum sanıp yürüsün nevar dedikçe ben iyice sinir oluyorum. Gergin geçirtiyolar şu günlerimi. Herbokolog çok var bizde 🙂

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Aynen doğru söylüyosunuz tabiki Allah korusun bişey olsa bu sefer tam tersini söyleyecekler. İşte akraba atsan atılmaz dedikleri kişiler. Banada annem bakiyo annemde doktoru duydugu icin kalkma diyo millet naz yapıyorum sanıp yürüsün nevar dedikçe ben iyice sinir oluyorum. Gergin geçirtiyolar şu günlerimi. Herbokolog çok var bizde 🙂
Doktor kaç sene okumuş kaç hasta görmüş insanlar ne kadar gamsız, ya dinlesen de bir şey olsa Allah korusun 🤦🏻‍♀️ Bu ne vicdansızlık aymazlık 😡 Ben olsam aman başka bir şeyden bi şey olur da beni kötü bilir diye düşünürüm hiç doktorun dediğine zıt bir şey demem millet ne kadar gevşek

erica

Kayıtlı Üye
rank
Doktor ne diyorsa onu yal canim millet boş konusmaktan başka nisey yapmıyor yakma kafana kimseye herkes doktor değil ya

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Doktor kaç sene okumuş kaç hasta görmüş insanlar ne kadar gamsız, ya dinlesen de bir şey olsa Allah korusun 🤦🏻‍♀️ Bu ne vicdansızlık aymazlık 😡 Ben olsam aman başka bir şeyden bi şey olur da beni kötü bilir diye düşünürüm hiç doktorun dediğine zıt bir şey demem millet ne kadar gevşek
Elticiimm 😁bir😁gün😁bana😁demişti😁ki😁doktorlar😁ne😁bilsin 🤣🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Yürümek doğumu kolaylaştırır bende hamilelik boyunca yürüdüm 33haftalik iken doktor kendine dikkat et çok gidip gelme dedi bende dinlemedim erken doğdu çocuğum 34haftalik doktorunu dinle bence benim kuzenim de hamileliği boyunca yatti

Tüm sayfalar yüklendi.