Roka-maydonoz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Roka-maydonoz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,158 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Roka-maydonoz
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıksın canım
Maydonozun ne gibi zararı var ki anlamadım anlatır mısınız
Ya yok bi zararı ilk 3 ay yeme içme yeter ben 5 inci ayımdan başladım doğuma gidene kadar Demet Demet maydonoz yedim bi kamyon maydonoz yemişimde herhalde şaka demiyorum kayanamsn 10 Demet alıyordu eşim manavdan 10 demek alıyordu 1 haftada bitiyordu ben bi zararını görmedim açıkçası

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ikiside yenilir ve faydalı ☺️ sadece ilk aylarda maydanoz suyu zararlı düşüğe neden olur diye.. yeşillik tarzı yiyecekelr bebeğe de anneye de çok faydalı

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Maydonozun ne gibi zararı var ki anlamadım anlatır mısınız
Benim duyduğum kadarıyla hamileyken yemek sakıncalı bilimsel olarak net açıklama olmasada düşüge erken doğuma neden oluyormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende çok yedim ama maydoanoz neden yenmemeli anlamadım canım
Canım kesin bilimsel açıklaması yok ama eskiler düşük yapmak için suyunu içip demet demet yerlermis o yüzden bazı doktorlar ilk aylar yemeyin diyor ben evhamlıym sogandan maydanozdan uzak duruyorum herşey Allah'tan ama korku benimkisi

Tüm sayfalar yüklendi.