Sorum var Röntgen ve tomografi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Röntgen ve tomografi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,190 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Röntgen ve tomografi
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Kızlar sağ boğaz kısmında beze şişlik ağrı var dayanılmaz baş ağrısıhala devam ediyor dişe gittim doktor röntgen çekemem dedi largopen kullanıyorum antibiyotik (zararı yokmuş) eğer geçmezse çekeriz mecbur çekildikten sonra yine ağrı şişlik beze gitmezse KBB görürdiyor heybeye diş çektirmek istemiyorum ama boğazla da alakalı olabilir ne olduğu bilinmiyor çok ağrım var röntgen ve tomografi çektirme in yolu yokmu biz bunun neyden olduğunu nasıl anlayacağız çok yoruldum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar sağ boğaz kısmında beze şişlik ağrı var dayanılmaz baş ağrısıhala devam ediyor dişe gittim doktor röntgen çekemem dedi largopen kullanıyorum antibiyotik (zararı yokmuş) eğer geçmezse çekeriz mecbur çekildikten sonra yine ağrı şişlik beze gitmezse KBB görürdiyor heybeye diş çektirmek istemiyorum ama boğazla da alakalı olabilir ne olduğu bilinmiyor çok ağrım var röntgen ve tomografi çektirme in yolu yokmu biz bunun neyden olduğunu nasıl anlayacağız çok yoruldum
Kuzum vallahi benimde 1 haftadır boğazmin altında böyle derinin içinde bir yumru gibi bişey çıkmış ne olduğunu bilmiyorum ve çok acıyor acaba seninki ile aynı mi

Kuzum vallahi benimde 1 haftadır boğazmin altında böyle derinin içinde bir yumru gibi bişey çıkmış ne olduğunu bilmiyorum ve çok acıyor acaba seninki ile aynı mi
Bilmiyorum canım valla yatarken bile nasıl batıyor baş ağrısıvar ateş var gibi hissediyorum çok ağrıyor çok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dualarım seninle insallah birsey cikmaz allahin izniyle🤲🤲🤲💫

Seninkinin tipi nasıl boğazını altı şişti mi mesela baş ağrısı gibi şikayet halsizlik yani nasıl

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bilmiyorum canım valla yatarken bile nasıl batıyor baş ağrısıvar ateş var gibi hissediyorum çok ağrıyor çok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seninkinin tipi nasıl boğazını altı şişti mi mesela baş ağrısı gibi şikayet halsizlik yani nasıl
Aynen boğazımin altı şiş böyle derinin altından ele gelen bir şişlik var acıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar