Rota virüsü aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Rota virüsü aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,567 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rota virüsü aşısı
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar rota virüsü aşısı yaptırcam özel bir aşıymış ve isteğe bağlıymış bu aşıyı yaptıran ya da yaptırmayıp pişman olan var mı faydalı bir aşı mı ?

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar rota virüsü aşısı yaptırcam özel bir aşıymış ve isteğe bağlıymış bu aşıyı yaptıran ya da yaptırmayıp pişman olan var mı faydalı bir aşı mı ?
Ben gecen hafta yaptırdım canım yaptırmasan da oluyorms ama yaptırrsan daha iyimis. 3 doz oluyormus ama 2 doz yeterlıyms. 1. Dozunu gecen hafta yaptırdım 490 liraya aldım biraz pahalı 2.dozunu da 5 aylık olunca yapacaklar toplam 1000 lirayı bulacak

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Ben gecen hafta yaptırdım canım yaptırmasan da oluyorms ama yaptırrsan daha iyimis. 3 doz oluyormus ama 2 doz yeterlıyms. 1. Dozunu gecen hafta yaptırdım 490 liraya aldım biraz pahalı 2.dozunu da 5 aylık olunca yapacaklar toplam 1000 lirayı bulacak
Anladım canım genelde sorduğum tanıdıklar kesinlikle yaptır diyor peki yan etki yaptı mı bebeğiniz de

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bence kesinlikle yaptır cnm çocuk hasta olursa 15 gün serum takılı hastanede yatıyor daha sonra 1000 TL versende geçmiyo bence çocupumuxdan kıymetli değil bend eyaptırıdm

Tüm sayfalar yüklendi.