Sorum var Rubella

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde denizemir tarafından oluşturulan Rubella başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 204 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rubella
Konbuyu başlatan denizemir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

denizemir

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar rubella igg 331 pozitif çıktı rubella igm 0.248 negatif çıktı rubella avidite de 0.9 yüksek avidite çıktı sizler de nasıldi yaptıran varmi tecrübelerinizi yazın lütfen 12 haftalık hamileyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Meraba kızlar rubella igg 331 pozitif çıktı rubella igm 0.248 negatif çıktı rubella avidite de 0.9 yüksek avidite çıktı sizler de nasıldi yaptıran varmi tecrübelerinizi yazın lütfen 12 haftalık hamileyim
Bu iyi bir şey canım kızamıkçığa karşı bağışıklılığın var. Benim de bağışıklılığım vardı rubella ıgm negatif çıkmış zaten bir sorun teşkil etmiyor yani korkma

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Avidite yaptirmismiydinjz
Hayır canım şimdi tekrar baktım kan sonuçlarıma avidite yapılmamış ama benşmde pozitif ve negatif çıkmış doktor istememiş ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rubella avidite değeri kaç olmalı?

Rubella IgG avidite test sonuçlarının ise tamamının yüksek olduğu saptanmıştır. Rubella IgG antikor düzeyi; 0.0 - 9.99 IU/ml için negatif, 10.0 - 14.9 IU/ml için sınır değer ve ≥ 15.0 IU/ml için pozitif olduğu kabul edilmiştir.
Kuzum ama bak senin değerin yine normal endile etme yani

denizemir

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım şimdi tekrar baktım kan sonuçlarıma avidite yapılmamış ama benşmde pozitif ve negatif çıkmış doktor istememiş ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rubella avidite değeri kaç olmalı?

Rubella IgG avidite test sonuçlarının ise tamamının yüksek olduğu saptanmıştır. Rubella IgG antikor düzeyi; 0.0 - 9.99 IU/ml için negatif, 10.0 - 14.9 IU/ml için sınır değer ve ≥ 15.0 IU/ml için pozitif olduğu kabul edilmiştir.
Kuzum ama bak senin değerin yine normal endile etme yani
İnşallah doktordan haber bekliyorum cevap gelmedi

Tüm sayfalar yüklendi.