Rüya yorumu yapan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Seydaysr tarafından oluşturulan Rüya yorumu yapan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 405 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Rüya yorumu yapan var mı
Konbuyu başlatan Seydaysr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık hamileyim ve rüyamda erkek bebek emziriyorum sütüm aşırı fazla oluyor acaba neye çıkar canlar ?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık hamileyim ve rüyamda erkek bebek emziriyorum sütüm aşırı fazla oluyor acaba neye çıkar canlar ?
Canım ben buna hamileyken cinsiyeti öğrenmeden deli gibi kız istiyordum ama rüyamda 3 4 sefer erkek bebek gördüm ilk gördüğüm zaman hamile bile değildim 1 1 buçuk ay sonra öğrendim ki hamileymişim hiç unutmam o rüyayı siyah bir eşofman takımı girmiştim eşimle uzanıyorduk bebekte yanımızdaydı pamuk gibi birşeydi 5 6 aylık 😍 daha 20 günlüğüz bakalım o aylara geldiğinde gördüğüm bebeğe benzeyecek mi 😂eşime dedim hatta bu kadar heves ediyoruz hepiniz kız diyorsunuz ben hep erkek görüyorum ama ya erkek olursa dedim rüyalar tersine çıkar dedi hiçte tersine olmadı oğlum oldu 😂😂

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hayır olsun canım Allah gonlundekini saglıkla versin 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hep ruyamda cinsiyetini merak ediyom bezini acacak oluyordum tam acarken hep uyandım esim gormus du ruyasında erkek bebek erkek oldu 😅😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar