Rüya yorumu yapabilen var mı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Rüya yorumu yapabilen var mı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,751 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüya yorumu yapabilen var mı kızlar
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Dün gece bir rüya gördüm çok kafama takıldı kızlar tanıdığım ama aramın iyi olmadığı bir insanı kendi mezarının başında ağlarken gördüm ne anlama geliyor bilen var mı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gece gece tüylerim diken diken oldu Merve dbdhhd
Canım aklıma takıldı dünden beri geçenlerde görmüştüm bir yorumda rüya yorumluyorum demişti birisi o aklıma gelince buraya bi yazayım dedim. Birde ben öyle düşünmemiştim kız sen deyince bir an bende korktum yalnızım birde evde Allah seni 🙄

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Dün gece bir rüya gördüm çok kafama takıldı kızlar tanıdığım ama aramın iyi olmadığı bir insanı kendi mezarının başında ağlarken gördüm ne anlama geliyor bilen var mı
Mezarlık iman eksikliği ne işaret eder canım Allah seni davet ediyor demektir ölen arkadaşın ise onun uzun Ömre delalet eder 🥰 hayırlı sabahlar

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben anlamam ama Rüyanı her zaman ilk sen yorumla canım Allah hayra çıkarsın de ilk yorum çok önemlidir çünkü iyi veya kötü Nasıl yorum yaparsan öyle olur.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mezarlık iman eksikliği ne işaret eder canım Allah seni davet ediyor demektir ölen arkadaşın ise onun uzun Ömre delalet eder 🥰 hayırlı sabahlar
Hem mezarını görüyorum o kişinin hemde kendi mezarı başında ağladığını o kişiyle alakalı birşey olabilir mi diye düşünmüştüm ben 🙄 çok teşekkür ederim canım sana da hayırlı sabahlar 🥰😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben anlamam ama Rüyanı her zaman ilk sen yorumla canım Allah hayra çıkarsın de ilk yorum çok önemlidir çünkü iyi veya kötü Nasıl yorum yaparsan öyle olur.
İlk defa duydum canım kimseye anlatmadım zaten bir burada yazdım. Uyanır uyanmaz dedim onu hayır olsun inşallah diye. Gördüğüm kişi yüzünden kafama takıldı herhalde birde tuhaf bir rüya

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Eskinin alimleri öyle dermiş doğru olan senin yorumlaman kendi hayatına göre iyi yada kötüye yorumlayıp dersini çıkaracak olan rüya Sahibi derler

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hem mezarını görüyorum o kişinin hemde kendi mezarı başında ağladığını o kişiyle alakalı birşey olabilir mi diye düşünmüştüm ben 🙄 çok teşekkür ederim canım sana da hayırlı sabahlar 🥰😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk defa duydum canım kimseye anlatmadım zaten bir burada yazdım. Uyanır uyanmaz dedim onu hayır olsun inşallah diye. Gördüğüm kişi yüzünden kafama takıldı herhalde birde tuhaf bir rüya
Allah hayra çıkarsın canım doğru bazı rüyaların etkisinden çıkamıyor insan bende sık sık kötü rüya görüyorum maalesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar