Rüya yorumu yapabilen var mı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Rüya yorumu yapabilen var mı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,764 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüya yorumu yapabilen var mı kızlar
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Eskinin alimleri öyle dermiş doğru olan senin yorumlaman kendi hayatına göre iyi yada kötüye yorumlayıp dersini çıkaracak olan rüya Sahibi derler
Anladım canım bir yorum çıkaramadım işte hayra çıkar inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seni derekn onu yazacktim canım yanlış yazmışım Allah onu imana davet ediyor bı yandandauzun ömre delalet eder
Anladım canım teşekkür ederim tekrar ☺️

Allah hayra çıkarsın canım doğru bazı rüyaların etkisinden çıkamıyor insan bende sık sık kötü rüya görüyorum maalesef
Aynen canım inşallah. Gebelik döneminde normal tuhaf tuhaf rüyalar görüyor insan

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hayır olsun canım rüyan lohusayken boyle ruyalar gorursun canım hayır olsun her zaman
Sağol canım lohusalıktan olabilir dediğin gibi hayır olur inşallah. Hamilelik bitti saçma sapan rüyalarda bitti diye seviniyordum lohusalığı hesaba katmamışım ☺️

Rüysni hiç düşünme bir ekmek çıkar cnm başın gözünüz için kuzum
Sağol canım yapayım doğru diyorsun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Lohusayken daha cok etkileniyor insan ruyalar dan bide sureklı yat kalk yat kalk sacma sapan ruyalar gornuyor 😃
Aynen canım doğru diyorsun ne uyuduğum uykudan birşey anlıyorum ne uyanık olduğum belli zombi gibi geziyorum ortalıkta ne ara fırsat bulup rüya görüyorum anlamış değilim😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar