Sabır Allah'ım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek0034 tarafından oluşturulan Sabır Allah'ım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,072 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabır Allah'ım
Konbuyu başlatan Dilek0034
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Mübarek günde şeytanlar coştular başka zaman bu kadar üst üste gelmezdi 😂😂
Rabbim şeytan dan çok seytanlasmis insanlardan uzak eylesin bizleri inslahh 🤲🏻Allah'ım kadının postu aklıma geldikçe başıma sinirden ağrı giriyor ya 🤦🏻‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amiiinn inşallah kuzum hiç sinirlenmeye gerek yok. Gereksiz biri için hem kendini hem Kayra beyi strese sokma
Ya kuzum haklısın da benim bile ailemde hala coxuk hasreti çeken insanlar var böyle şeyleri gördükçe içim içimi yiyor 😔 İnsan nasıl bir cana kiymak ister anlamıyorum birde sanki yazdığı şey çok normal gibi küfür ediyor edepsiz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hiç deme kuzum ya uygulamadan tiksindirdiler 😒
Çürük çarıklar için uygulamadan soğumaya gerek yok kuzum. Burda belirli insanlar ellerinden geldiğince insanlara yardım etmeye çalışıyor. Dertleşip konuşuyoruz, bilmediklerimizi danışıyoruz. Arada böyleleri de çıkacak tabiki ama takmamak gerek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kuzum haklısın da benim bile ailemde hala coxuk hasreti çeken insanlar var böyle şeyleri gördükçe içim içimi yiyor 😔 İnsan nasıl bir cana kiymak ister anlamıyorum birde sanki yazdığı şey çok normal gibi küfür ediyor edepsiz
Kuzum benim çevremdede çocuk sahibi olmak isteyen çok insan var maalesef Rabbim böylesi gerizekalılara veriyor kıymet bilmiyorlar işte. Suçlu suçunu bastırmak için birde küfürler ediyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabahtan bu yana dengesizce soru soranlar olmuş düşük yapmak için ne yapmalıyım diye Allah belanı versin git korun o zaman Allah'ın cezası bi zevk uğruna bi cana kıymak bu kadar mı kolay ya biri çıkar mastürbasyon sorar Allah aşkına kafanızmı güzel yoksa insanların sabriylamı oynuyolar 😡😡😡😡😡😡
Birde bana küfür üstüne küfür yağdırdı dengesiz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...