Sabır kalmadı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💗Canan&Ebuzer💗 tarafından oluşturulan Sabır kalmadı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,806 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabır kalmadı
Konbuyu başlatan 💗Canan&Ebuzer💗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Makbule

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi ben mi bu kadar çok yoruluyorum bunalıyorum. 7/24 çocuk bakmaktan tükendim gerçekten. Insanın yaşama hevesi kalmıyor. Bu aralar aşırı gerginim tiroit hastalığım var ondan mı böyle oluyorum. 2 tane çocuğum var biri 2 yaşını dolduracak ayın 24 de diğeri de 7.ayında. Büyük kızımın bu aralar uyku düzenide bozuldu ondan beni daha çok yoruyor. Yemek konusunda da çiğnemez çoğu şeyi yutuyor bende artık bıktım bundan. 2 yaşında konuşmuyor da zaten dert bitmiyor bitmiyor. Artik her şeyi kafama takmaktan bezdim. Insan hem üzülüyor hem gergin oluyor tüm bunlar yüzünden.
Büyüdükleri zaman üzülceksin bile keşke küçük kalsalar diye ne güzel saglıklı sıhhatli yanındalar hastane kapıları bekleyen cok insan var böyle düşün çocuklarına bakmak da bi ibadet ayrıca

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Büyüdükleri zaman üzülceksin bile keşke küçük kalsalar diye ne güzel saglıklı sıhhatli yanındalar hastane kapıları bekleyen cok insan var böyle düşün çocuklarına bakmak da bi ibadet ayrıca
Tabiki böylede düşünüyorum Allah hiç kimseyi hastene kapılarında bekletmesin. Mecbur etmesin Allah hepimizin evladına hayırlı sağlıklı ömür versin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sıkılıyom evde iş yok güç yok hep yatiyom TV bakiyom çocuk okulda koca isde bende cikmiyom dışarı yat yat habire yat
Iş olmayınca da insan sıkılıyor uğraşacağı bişeyler istiyor. Çocuk yokken de olsunda en azından sıkılmam. Hiç böyle zor olacağını düşünememiştim.
Cnm işte biz kadınlar oyleyiz malasef ama biraz kendine zaman ayır inan işin sonu yok
Öyle valla iş bitmiyor ama yapmasam daha kötü hissediyorum sinirlerim bozuluyorum düzeni temizliği çok seviyorum çünkü.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.