Saç boyama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan Saç boyama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,335 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saç boyama
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok istiyorum ama doktorum boyama dedi zararlıymış
Şansımıza küselim 😄😉
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm ben bı kaç doktora sordum malesef hepsi boyama dedi bende boyamak istiyorum ama malesef şuan erteledim en azından bebeğim 6 ya da 7 aylik olsun ozamab sıkıntı olmaz herhalde .. gebe iken cogu şey bebeğide etkilediği için yasak malesef
Bende bekleyeceğim artık canım sabretcez

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Saçlarımı gri ombre yaptırmak istiyorum doktoruma sormayı unuttum sizce zararı olur mu
Ben asla cesaret edemiyorm bitkisel boya kullandıklarını söyleyip başka katkı maddesi kullanırlar ruhun duymaz kuaförlere güvenmiyorum çok istiyorum ama bebeğim doğana kadar boyatmam boyatana bişey olmuyor ama ben evhamlıym😂😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Şansımıza küselim 😄😉
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bekleyeceğim artık canım sabretcez
Aynen cnm biraz sabredecez.. ama ben 7 aylıkken azda olsa boyamayı düşünüyorum o zaman bebek tam büyümüş olur diplerime azda olsa surerrim sıkıntı olmaz herhalde baştaki gibi

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Saçlarımı gri ombre yaptırmak istiyorum doktoruma sormayı unuttum sizce zararı olur mu
Canım saç boyamada sıkıntı olmuyor ben doktora sormuştum kendini iyi hissettiğin herseyi yapabilirsin demişti ama Ombre yi bilmiyorum çünkü onda açıcı kullandıkları için kokusu ağır zararı olur mu bilmiyorum istersen bir danış doktora yada internetten araştır canım

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Canım saç boyamada sıkıntı olmuyor ben doktora sormuştum kendini iyi hissettiğin herseyi yapabilirsin demişti ama Ombre yi bilmiyorum çünkü onda açıcı kullandıkları için kokusu ağır zararı olur mu bilmiyorum istersen bir danış doktora yada internetten araştır canım
Neyse duruma göre bakıcam artık canım teşekkürler 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar