Sorum var Saç boyata biliyo muyuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde G.yl1 tarafından oluşturulan Saç boyata biliyo muyuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,361 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saç boyata biliyo muyuz
Konbuyu başlatan G.yl1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve uzel

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Haklısınız doğru emzirme dönemi de bitince boyatırız artık bebeğimiz iyi ve sağlıklı olsun da
Bencede canım en önemli bebeğimiz bende bakımıma özen gösteririm ama ne yazıkki saçlarıma bisi yapamıyorum vallahi tırnaklarım çok güzel uzundu öyle aman aman değil bebeğimin bir yeri çizilmesi diye kestim ah annelik sen nelere kâdirsin🥰🥰

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
17 haftalık gebeyim saçlarıma hem açıcı hem de boya yapmak istiyorum bir sakıncası var mı sizce
Canım ilk 3 ay bebişim organları oluşup geliştiği için pek önermiyolar içindeki kimyasaldan dolayı bide hamilelikte kokuya hassasiyetlik daha fazla olduğu için kokusu seni rahatsız edebilir belki 30.haftadan sonra yapabilirsin

G.yl1

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk 3 ay bebişim organları oluşup geliştiği için pek önermiyolar içindeki kimyasaldan dolayı bide hamilelikte kokuya hassasiyetlik daha fazla olduğu için kokusu seni rahatsız edebilir belki 30.haftadan sonra yapabilirsin
Hıımm herkes emzirme dönemi bitince boyat diyo aslında artık sağlık için bekleyim çok teşekkürler ☺️☺️🤗

Mia

Kayıtlı Üye
rank
17 haftalık gebeyim saçlarıma hem açıcı hem de boya yapmak istiyorum bir sakıncası var mı sizce
10.haftadan sonra aslında boyanabilir diyorlar canim ki ben bugun boyadım,çünkü doğumdan sonra pek mümkün olmayacak gibi,
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hıımm herkes emzirme dönemi bitince boyat diyo aslında artık sağlık için bekleyim çok teşekkürler ☺️☺️🤗
Yani emzirme dönemi de 2yil 😅 araştır ve doktoruna danis canim,en iyi bilgiyi onlar verir, benim bildiğim ve araştırdıgim kadarıyla organları oluşmadan ilk 3 aylik dönemde onerilmiyor, sonradan açık havada ,yada rahat nefes alabileceğin ortamda bir sakıncası yok

Tüm sayfalar yüklendi.