Sac kesmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Milanaa tarafından oluşturulan Sac kesmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,286 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sac kesmek
Konbuyu başlatan Milanaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Milanaa

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bir bagtil inanç var ama inanma derim. Çünkü Kuran'da hiç böyle bişey yazmıyor olsa yazardı canım

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Önemli değil canım her insanın kaderinin belirli bölümleri daha ana Rahmine düşer düşmez alnına yazılır kimle evleneceği adınin ne olacağı gibi mesele ömrünün ne kadar süreceği de buna dahil yani bunu ancak Rabbim bilebilir ben imam hatip lisesinde okudum ve böyle öğrettiler bu konuda daha bilgili arkadaşlarım varsa eminim yazını görünce sana yardımcı olacaklardır

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Önemli değil canım her insanın kaderinin belirli bölümleri daha ana Rahmine düşer düşmez alnına yazılır kimle evleneceği adınin ne olacağı gibi mesele ömrünün ne kadar süreceği de buna dahil yani bunu ancak Rabbim bilebilir ben imam hatip lisesinde okudum ve böyle öğrettiler bu konuda daha bilgili arkadaşlarım varsa eminim yazını görünce sana yardımcı olacaklardır
Sagol canim iyi anlatdin sende.eskiden derdiler tirnak gece olmaz sac olmaz. Ozaman hepsi batil inanclardir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar