Saç kesmek 🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Saç kesmek 🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,186 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Saç kesmek 🥲
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canım tabiikidd kes ben kuçuk çocukların saçlarını kesme terafdarıyım terliyorlar yazıklarya kes oda rahatlasın 🥰
Evet ya hele yazın yavrulara eziyet oluyor bana bile geliyorlar bazen kökten kazıtmak istiyorum bekar olsam 2 dk durmam keserdim saçlarımı 😅 kime desen diken gibi olacak dedi bir de kız olunca karar veremiyorum bir türlü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben komple sıfıra vurdum hatta makine ile 😂😂2 ay saço gelmeyince dedik bunun saçı çıkmayacak kel kalacak sokra bi çıktı ilkinden daha yumuşak babasının saçları da yumuşak sanırım ona çekmiş 😂😂. Resmen saçları şuan tel tel ayrılıyor 😍😍
Maşallah subhanallah Allah nazarlardan saklasın genetiğe bağlı öyleyse benim de babasının da saçlarımız yumuşak denemeye değer o zaman fena gaza geldim ben😁😁😁 akşama bu işi hallediyorum 🥲

benim oğlumun saci vazla yok aslinda ama daha sık gelmesi icin kesmek gerekiyomuş bende oğlumun sacini kesmek istiyorum acikcasi ama yakişmaz cirkin olur diye yapmiyom😄 ha bu hafta olmadi yarin yarin olmadi öburgun diye diye bu gune geldik ama eşim tutturmuş hafta sonu kesin yapacaz diye dedim önumuzdeki ay dügunumuz var gecsin sonra yok bu sefer kesin kestirecem diyo cocugun saci cikmiyo diyo daha guzel olur diyo tamm dedim hafta sonu olmayan sacida gidecek oğlumun 🤣😊
😁😁 erkeklere yakışıyor kız neden yakışmasın benim oğlan olsa 2 dk düşünmem ilerde zaten kel kalacak alışsın eşimin çok erken döküldü babasına çekmeyecek de kime çekecek diyorum 😅😁

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet ya hele yazın yavrulara eziyet oluyor bana bile geliyorlar bazen kökten kazıtmak istiyorum bekar olsam 2 dk durmam keserdim saçlarımı 😅 kime desen diken gibi olacak dedi bir de kız olunca karar veremiyorum bir türlü

Maşallah subhanallah Allah nazarlardan saklasın genetiğe bağlı öyleyse benim de babasının da saçlarımız yumuşak denemeye değer o zaman fena gaza geldim ben😁😁😁 akşama bu işi hallediyorum 🥲

😁😁 erkeklere yakışıyor kız neden yakışmasın benim oğlan olsa 2 dk düşünmem ilerde zaten kel kalacak alışsın eşimin çok erken döküldü babasına çekmeyecek de kime çekecek diyorum 😅😁
😂😂 deme kuzum dene pişman olmazsın

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben 12 gunlukken saclarini kesmistim bebegimin, aglaya aglaya kesmistim. Yogun bakimda kafasindan damar yolu acmak icin kafasinin bir kismindaki saclari keamislerdi, diger tarafta saclari vardi, boyle olmaz diye jiletle kesmistik. Babasina haber bile vermemistim 🤭 saclari suan sert degil. Sertleşme kesmekle alakali olamaz. İlk cikarken dikenli gibi gelir biraz uzayinca normal haline döner

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank

yakişmiyo kiz ne bilim ya heralde kizim olsa hiç dokunamam kizimin sacina 🤣

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet ya yavruma şu 2 gündür zorla nefes aldırıyorum çok terliyor hem üstünde sadece atlet olmasına rağmen isilik olmaya başladı cam açsam olmaz açmasam olmaz şaştım kaldım ben de ev sabahtan akşama kadar güneş alıyor bir odadan başka odaya geçmek de faydasız her taraf aynı 🤷‍♀️

Yok gürleşmesi için değil zaten sadece terli kalma süresini azaltmak istemiştim çok saçı yok ama aşırı terlediği için başı sürekli ıslak şu aralar da biraz mutsuz çığlık ata ata gülen kızım bambaşka biri oldu gülmüyor bağırmıyor ne bileyim ben de mutsuz oluyorum öyle görünce bir yeri mi ağrıyor anlamadım gitti belki de biraz seçenek azaltmaya çalışıyorumdur

Yok gürleşmesi için değil zaten sadece terli kalma süresini azaltmak istemiştim çok saçı yok ama aşırı terlediği için başı sürekli ıslak şu aralar da biraz mutsuz çığlık ata ata gülen kızım bambaşka biri oldu gülmüyor bağırmıyor ne bileyim ben de mutsuz oluyorum öyle görünce bir yeri mi ağrıyor anlamadım gitti belki de biraz seçenek azaltmaya çalışıyorumdur

Yaa maşallah ne güzel yapısal mıdır acaba ya kesme sertleşir dediler o dediğim bebeğin de saçlarına dokundum sakal gibi olmuştu sen nakasladın mı biz komple 0'a vuralım demiştik
U
Ben 12 gunlukken saclarini kesmistim bebegimin, aglaya aglaya kesmistim. Yogun bakimda kafasindan damar yolu acmak icin kafasinin bir kismindaki saclari keamislerdi, diger tarafta saclari vardi, boyle olmaz diye jiletle kesmistik. Babasina haber bile vermemistim 🤭 saclari suan sert degil. Sertleşme kesmekle alakali olamaz. İlk cikarken dikenli gibi gelir biraz uzayinca normal haline döner
Ya neden yattı geçmiş olsun canim benim bnmde kaybettiğim ikinci oğlum yatmıştı ne zor günlerdi 🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oyle dogum zor oldu, sonra nefesi duzene girmeyince yatti. 10 gun kaldi. O sirada da hergun yeni birsey cikti derken gec kavustuk ama olsun sonunda kavustuk ☺️ Rabbim butun anneleri yavrularina hayirlisiyla kavustursun
Amin amin inşallah Rabbim kimselere çaresiz dert vermesin İnşallah Rabbim başka dert vermsin inşallah canım çok geçmiş olsun geçmişte de de kalsın insallh benimde yavrum doğdu 3 günü 9 saatlik açık kalp ameliyatı oldu ondan sonra 5 gün yoğun bakımda yattı ondan sonra da oğlumu kaybettim küçükte olsa o benim umudum du onu kaybedince tüm dünyam yerle bir oldu 🥺 Rabbim kimselere yaşatmasın inşallah aklımdan hiç çıkmıyor Rabbim geri bu kiizmi nasip etti aha iki aylık birde 6 yaşında oğlum var Rabbim onlara sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah yanı sıra tüm herkesin evladına inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar