Saçma sapan konular

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Saçma sapan konular başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,204 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saçma sapan konular
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alem
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar kızmayın ama Sibel olayı bana da saçma geldi burada sıkıntılarımızı paylaşıyoruz evet ama ilgi çekmenin boyutu asılmış durumda .... İnşallah birşey yoktur ama konuşulanlar gerçekten saçma .. benimde başıma birşeyler geldi eşim arkadaslarima bile demez vatsapa girip hele ki gebelik takibinde mesaj atıldığını bile bilmez lütfen burada gerçekten sıkıntılar yaşayan var her olay farklı ama şu ilgi çekme olayı gerçekten farklı uzun zamandır girip konulara bile bakmıyorum çünkü gerçekten cirkinlesti
Benim eşim bile hiçbir zaman sormadı bile ben buraya üye olduğum zaman anneler var soru soruyoruz dedim dahada hic sormadı bana ne alaka ya artık gerçekten kimseye güven kalmamış şoka girdim ya

Alem

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar kızmayın ama Sibel olayı bana da saçma geldi burada sıkıntılarımızı paylaşıyoruz evet ama ilgi çekmenin boyutu asılmış durumda .... İnşallah birşey yoktur ama konuşulanlar gerçekten saçma .. benimde başıma birşeyler geldi eşim arkadaslarima bile demez vatsapa girip hele ki gebelik takibinde mesaj atıldığını bile bilmez lütfen burada gerçekten sıkıntılar yaşayan var her olay farklı ama şu ilgi çekme olayı gerçekten farklı uzun zamandır girip konulara bile bakmıyorum çünkü gerçekten cirkinlesti
Kız yalan yalan inanmayın sapik işte ne kadar abarttiniz basın engelli geçin karşıya bu tür programlara güven olmaz yani

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...