Saçta ve vücutta kaşınma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Saçta ve vücutta kaşınma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 684 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Saçta ve vücutta kaşınma
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar acayip şekilde saçım ve vücudum kaşınıyor sabah uyandığımdan beri bitten filan korkuyorum ya bunun gibi bir durum geçiren var mı aranizda
Devam eder ise kesinlikle acile gidecem

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acayip şekilde saçım ve vücudum kaşınıyor sabah uyandığımdan beri bitten filan korkuyorum ya bunun gibi bir durum geçiren var mı aranizda
Benim de stresten olur öyle bi de alerjim var neye olduğunu bilmiyorum ama o tuttuğunda hep saçıma olmuyor nereme denk gelirse orası kaşınıyor parmak aralarıma bile oluyor arada ama deloday içince 10 dakikada geçiyor

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende oldu bir ara psikolojim olduğunu anladim strese girdiğimde ve sinirlendiğimde kasiniyordum bende bitten ve pireden korktum sonra yumusaticiya alerjim var diye düşündüm sonra baktım oda değil tamamen sinirden oluyormuş bende belki seninde öyledir takip et

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canim bende oldu bir ara psikolojim olduğunu anladim strese girdiğimde ve sinirlendiğimde kasiniyordum bende bitten ve pireden korktum sonra yumusaticiya alerjim var diye düşündüm sonra baktım oda değil tamamen sinirden oluyormuş bende belki seninde öyledir takip et
Sinirden olduğunu nasıl anladın ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizariklik falan varmı cnm
Çok kaşıdigim için kızarıklık var kuzum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kuzum gecmis olsun inşallah sıkıntı yoktur bir acile git sen

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sinirden olduğunu nasıl anladın ki

Çok kaşıdigim için kızarıklık var kuzum

Diyorum ya takibini yaptım deterjan ve yumuşatıcı değil evimde bit sirke eminim detaylı temizlik yapıldı ilaçlandi sonra baktım birtek strese girince ve sinirden miş benim öyle ve hayla oyle ama seninkini bilemem soruna cevap verdim yaşadığım için bu durumu takibini iyi yapman gerek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum gecmis olsun inşallah sıkıntı yoktur bir acile git sen
Sağol canım şimdi gittim geldim alerji kaynaklı olabilir dedi alerji iğnesi yaptı 12 saat sonra tekrar yapilcakmis geçmez ise cildiye

Diyorum ya takibini yaptım deterjan ve yumuşatıcı değil evimde bit sirke eminim detaylı temizlik yapıldı ilaçlandi sonra baktım birtek strese girince ve sinirden miş benim öyle ve hayla oyle ama seninkini bilemem soruna cevap verdim yaşadığım için bu durumu takibini iyi yapman gerek
Anladım sağol canım

Cok geçmiş olsun canım benim iyi geldimi biraz
Çok iyi geldi kuzum ya o kaşıntı beni bitiyor du resmen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar