Sorum var Şafak kaç annelerim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Şafak kaç annelerim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,248 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şafak kaç annelerim?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafureren

Ömür'ün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anelerimmm sooon 9 gün. Ay Allahım çok heyecanlıyım. Yarın randevum var doktorum belki zar sıyrılması yapabiliriz doğumu tetikleriz dedi. Yani ya 9 gün ya da daha da az kaldı. Çok heyecanlıyım sizin kaç gününüz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anelerimmm sooon 9 gün. Ay Allahım çok heyecanlıyım. Yarın randevum var doktorum belki zar sıyrılması yapabiliriz doğumu tetikleriz dedi. Yani ya 9 gün ya da daha da az kaldı. Çok heyecanlıyım sizin kaç gününüz kaldı?
Şafak 82 ya çok şükür..

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
10_11 gunum var canim benimde 😄daha erkende olabilir hayirlisiyla saglikla gelsinler insallah 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uygulamada senle ayniyiz canim 😄 bugun en gec 1temmuzda aliriz dedi doktor 38+3 oluyo o gunama daha erkende olabilirmis sen normal dogumu bekliyceksin degilmi
Ben normal düşünüyorum kuzum bugün nts girdim doktor 1 hafta ya da 10 gün sonra kontrole gel dedi.. suanlik bı sıkıntı yok dedi ama gün felan vermedi bende diyorum bayramdan önce digurayim iyice stres oldum ☺️ sen sezeryan olacaksın sanriim..şuan bebeğin kaç kilo kuzum

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben normal düşünüyorum kuzum bugün nts girdim doktor 1 hafta ya da 10 gün sonra kontrole gel dedi.. suanlik bı sıkıntı yok dedi ama gün felan vermedi bende diyorum bayramdan önce digurayim iyice stres oldum ☺️ sen sezeryan olacaksın sanriim..şuan bebeğin kaç kilo kuzum
Bugun 3 bucuk dedi cqnim ama ben kiloya inanmiyorum ilk kizima uc doktor bakti ayri hastanelerde dogum zamani hep 3 bucuk dediler 2 750 dogdu bide sisi inince kaldi 2 bucuktan az o yuzden dogana kadar inanmam 3 haftadir her hafta yarim kilo aliyo guya haftadq yarim kilo alinirmi bilemedim ama dogup gormeden inanmam 😄 sag saglim dogsunlarda zayif dogan daha guzel buyuyo bugun gittik bizde muayeneye haftaya ptesi sali tekrar gidicez ona gore bakcak artik

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Anelerimmm sooon 9 gün. Ay Allahım çok heyecanlıyım. Yarın randevum var doktorum belki zar sıyrılması yapabiliriz doğumu tetikleriz dedi. Yani ya 9 gün ya da daha da az kaldı. Çok heyecanlıyım sizin kaç gününüz kaldı?
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin kuşum ☺️bizde uygulamaya göre 38 gün ama bugün erken doğum riskim olduğunu söyledi doktor bakalım hayırlısı

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bugun 3 bucuk dedi cqnim ama ben kiloya inanmiyorum ilk kizima uc doktor bakti ayri hastanelerde dogum zamani hep 3 bucuk dediler 2 750 dogdu bide sisi inince kaldi 2 bucuktan az o yuzden dogana kadar inanmam 3 haftadir her hafta yarim kilo aliyo guya haftadq yarim kilo alinirmi bilemedim ama dogup gormeden inanmam 😄 sag saglim dogsunlarda zayif dogan daha guzel buyuyo bugun gittik bizde muayeneye haftaya ptesi sali tekrar gidicez ona gore bakcak artik
Haklısın kuzum doğunca anlaşılır bazen bu kadar kilosu var deniliyor doğunca baya zayıf oluyor herşeyden önce sağlıklı olsunlar da ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar