Sorum var Şafaklar kaç canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Şafaklar kaç canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,972 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şafaklar kaç canlar
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Al insallah balımm ya çok sabırsızlanıyorum doğmasını zor bekliyorum sanki ilk. Kez anne oluyorum anlamadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haha vay be bunu demek bizlere de nasip olur inşallah
Her doğumda ilk heyecan olur tabiki çiçeğim yeni bir birey dünyaya getiriyorsun onun heyecanı, sevinci dünyalara bedel

Maşşallah canim allah analı babalı büyütsün innşallah çevremdekiler bunalti görümcem de yanimda iki de bir o soruyor
Amin inşallah kuzum aman çevrendekilere kulak asma onlar konuşur durur sen yaşantına bak tadını çıkar

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Normalde 35 haftalıkken doğum diye yatırdılar da cadı kızım gelmedi diye şimdi 37 oldm 🤣🤣beklemedeyiz
Haha hayırlısı olsun canım. İnşallah bebekler istedikleri zaman geliyorlar iste
Normalde 35 haftalıkken doğum diye yatırdılar da cadı kızım gelmedi diye şimdi 37 oldm 🤣🤣beklemedeyiz

Her doğumda ilk heyecan olur tabiki çiçeğim yeni bir birey dünyaya getiriyorsun onun heyecanı, sevinci dünyalara bedel

Amin inşallah kuzum aman çevrendekilere kulak asma onlar konuşur durur sen yaşantına bak tadını çıkar
Ayn ne çok doğru dedin canimmm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar