Şafaklar ne alemde?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Atanın annesi tarafından oluşturulan Şafaklar ne alemde? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,711 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şafaklar ne alemde?
Konbuyu başlatan Atanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atanın annesi

Atanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet hayatım aslında başka bir doktora gidiyordum 15subat sabah 8 de dogacakti ben 22❣️2❣️2022❣️ istedim başka doktor a gittim iyiki gitmişim harika bı doktor kızlar İstanbul da olanlara tavsiyem Soner pul Beykent üniversitesi hastanesi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inşallah canım 🙏💐💕
Benımde gönlğmden gecen o ama şuan herşey normal oluğu için beklemedeyiz😀rabbim sğlıkla kavuştursun inşallah bebişlerimize🤲🤲yaz bize doğum hikayeni olur mu

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar uygulamaya göre son 10🤰🤲sizde durumlar nasıl?
Atarsa 68 🤣 su son gunler geçse artık bacaklarim belim beni öldürüyor varisler cikti bacaklarim 3 katta oturuyorum merdiven inip çıkmak ölüm gibi bel ağrısı da eklenince oturuo kalkmak bile zor geliyor bütün gün evin içinde bir oraya bir buray yürüyorum otursam rahat deilim kalksam kalkamam 🤣 allah evlatları mizi sag salim dogurmayi kucağımıza almayı nasıp etsin inşallah 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.