Şafaklarınız kaç hanımlar :)) ❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Şafaklarınız kaç hanımlar :)) ❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,671 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şafaklarınız kaç hanımlar :)) ❤️❤️
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek0034

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
K

Kıdemli Anne

Guest
Aynı gün doğuracağız dşye bekliyorum benden önce doğurma hee😅😅😅😅
Erken gelirse peki😀 içime geri mi çekim napim😂😅 Sancilanip duruyorum rahimde de hafif hafif bicak batmasi gibi agri oluyor ama geciyor 28 ocak cuma sabahi gorusuruz dedi doktorum bakalim kismet dogumdan sonra yazmaya calisirim beni korkutan sezeryandan cok kordon baglatma olacak kimisi diyor hic acimadi normal sezeryan agrisi oldu kimisi diyor cok acidi insallah iyi gecer bakalim bekliyoruz sabirla heycanla🤗😇😊

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
34+5 uygulamaya göre 37 sezeryan olacağım için 27 günüm kaldı rabbim hepimize sağlıklı dopumlar sağlıklı bebişler nasip etsin 🥰

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Sizdede korku varmı
Var hemde 2 inci olmasına rağmen ben doğumdan değilde sağ salim kucağıma alqmassam yada ona bakamazsam diye korkuyom çünkü 1 tane 2 buçuk yaşında kızım var bana çok düşkün ve hareketli birine bakarken diğerini ihmal etme korkusu ve tabi bide sezeryan olucam biraz ondan korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.