Safra kesesi alınan arkadaşlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Safra kesesi alınan arkadaşlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 787 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Safra kesesi alınan arkadaşlarım
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar safra kesesini aldırıpta düzenli ilaç kullan anneler var mıdır? Doktor bana bağırsak düzenleyici pankreas ilaçı verdi keon 32000mg çok ağır geliyor hatta başım dönüyor ve içerileri okuyunca artık kullanmaktan vazgeçtim. İçinde domuz yağı varmış şok oldum. Kullanmayacağım bir daha ay allahım ne yapacağımı bilmiyorum kızlar bişey diyin bana 😞
Benim safra kesemde polip var büyürse alırız dendi takipteyim yılda bir genel cerrahi rahatsızlığın var mi dedi yok dedim siskibliginde mi olmuyor dedi dedim varda o ondan mi evet dedi ilaç yazdı hap 2 gün yuttum iyi geldi gibi içten içe kokuyordu kağıdı okudum açık olarak domuz jelatini var yazıyor du ogurmekten hapı elime alınca hayvan aklıma geliyor bıraktım ilacı yıllık takibim pandemide aksadı üstünede hamile kalınca dr bu şekilde bakılmaz doğum sonrası gelirsin dedi 7 ay oldu gidemedim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Benim safra kesemde polip var büyürse alırız dendi takipteyim yılda bir genel cerrahi rahatsızlığın var mi dedi yok dedim siskibliginde mi olmuyor dedi dedim varda o ondan mi evet dedi ilaç yazdı hap 2 gün yuttum iyi geldi gibi içten içe kokuyordu kağıdı okudum açık olarak domuz jelatini var yazıyor du ogurmekten hapı elime alınca hayvan aklıma geliyor bıraktım ilacı yıllık takibim pandemide aksadı üstünede hamile kalınca dr bu şekilde bakılmaz doğum sonrası gelirsin dedi 7 ay oldu gidemedim
Çok geçmiş olsun canım benim çok zor olsa ağrı dert olmasa ağrı dert rabbim dert verip derman aratmasın bende gebelikte çıktı doğuma kadar çok çektim ay allahım normal doğum yaptım bu kadar ağrı yaşadığımı bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benimde safra kesem alındı ama ilaç falan vermedi gerçi ben kontrole gitmedim 🤭 dikişlerim de çok gömük duruyordu acıtacaklar korkusundan evde kendim aldım dikişlerimi😂😂 GEÇMİŞ OLSUN sanada canım benim Allah şifa versin 🤲🌹
Ya senin de geçmiş olsun canım bana esnettik dikiş attılar kendileri dökülenlerden gitti ya ayıptır söylemesi büyük abdeste giderken çok sıvı çıkıyorum sürekli bu böyle ama doktor o yüzden verdi o ilaçı ama kullanamıyorum domuz yapı olduğu için

Tüm sayfalar yüklendi.