Safra kesesi taşı ve gebelik

• Konbuyu başlatan Misey
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Misey tarafından oluşturulan Safra kesesi taşı ve gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Safra kesesi taşı ve gebelik
Konbuyu başlatan Misey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu
M

Misey

Guest
Merhaba,sag kabirgamda agrilarim oldugu icin doktora gittim,ve safra kesesinde bircok taş oldugunu cok acil degil ama cok uzatmadan ameliyat dendi.Simdi ise gebe oldugumu ögrendim.Bu durumu yasayan var mi
Ne yapiliyor bilen var mi?ilk doktor randevum 22sinde,cok tedirginim

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba,sag kabirgamda agrilarim oldugu icin doktora gittim,ve safra kesesinde bircok taş oldugunu cok acil degil ama cok uzatmadan ameliyat dendi.Simdi ise gebe oldugumu ögrendim.Bu durumu yasayan var mi
Canim geçmiş olsun komsumda da vardı doğum dan iki ay sonra amaliyatla aldılar bebeğe bir zarar vermedi korkma birşey olmaz inşallah

Melisaaa

Kayıtlı Üye
rank
Aynı şey bende de cıktı 8 haftalık gebeyim. Kusma olmadığı sürece korkma bebeğe zararı yok. Doğumdan sonra ameliyatla alacaklarmış. Hakkımızda hayırlısı

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
15 Aralık‘ta doğum yaptım doğum yaptığım gün bu konuyu yazmışsın Üç aylıkken safra kesem de Taş çıktı sağ ve sol kemiğimin ortasında ağrı çm oluyor benim genelde Ve ben atak geçiriyordum beni ameliyata almak istediler ama gebeydim doktor dedi ki atak geçirdiğin zaman buraya gel dedi çapa hastanesinde kırmızı dosyalı sürekli hastasıydım valla artık dayanamıyordum 2 defa taş düşürdüm 6 tane falan gebeyken birde ben zehir kusuyordum sürekli artık doğum sonrası ameliyat olmak zorundaydım doktorlar çok acil olmadıkça gebeyken ameliyat yapmıyorlar çok sakıncalı bi durum bebek için beni alacaklardı benim taşlarım düştü çok şükür ama hala çekiyorum 🥺🥺 ağır şekilde genel cerraha gittim dedi safran alınması lazım ama bebeğin çok küçük 🥺 6 7 aylık olsun biraz büyüsün ondan sonra ol ameliyat dedi 🥺 bilmiyorum ne yapacağımı ağırlarım olunca hastanelik oluyorum tabi gebeyken ağrısı başka 🥺 doğurum rahatlarım dedim daha beter oldum

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Buyuk bir ihtimalle dogumdan sonra kapali ameliyatla taslarini temizliyceklerdir, istisna bir durum yoksa..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar