Safra kesesini aldıran anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Safra kesesini aldıran anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 480 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Safra kesesini aldıran anneler
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 sene oldu bu ay safra kesemi aldıralı ama artık kafayı yemek üzereyim uyuyamıyorum sağ tarafımda ağrı var sürekli bıçak gibi sırtım çok kötü durumda ergenlikte bi tane bile çıkarmadığım sivilceleri köklü köklü çıkıyor cildiyeden randevu almak istedim bulamadım 🥲 sizde var mı bu anlattıklarım sizde oluyor mu ? Yoksa da sizde ne belirtiler var 🥲 acaba safrayı nakil yapıyorlar mı başkasının biliyor musunuz

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 sene oldu bu ay safra kesemi aldıralı ama artık kafayı yemek üzereyim uyuyamıyorum sağ tarafımda ağrı var sürekli bıçak gibi sırtım çok kötü durumda ergenlikte bi tane bile çıkarmadığım sivilceleri köklü köklü çıkıyor cildiyeden randevu almak istedim bulamadım 🥲 sizde var mı bu anlattıklarım sizde oluyor mu ? Yoksa da sizde ne belirtiler var 🥲 acaba safrayı nakil yapıyorlar mı başkasının biliyor musunuz
Geçmiş olsun canım bir bilgim yok

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah bir sorun olmaz kuzum rabbim şifa versin

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben senden bir kaç ay önce aldırdım kuzum safra kesemi bu anlattıklarının hiç birini yaşamıyorum hiç bir ilaçta kullanmıyorum Rabbime şükürler olsun yasak olan yemekler de dokunma yapmıyor ilk zamanlar yapıyordu sadece sen nir bir doktora görün istersen kuzum ya ne gibi sıkıntı var diye

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ben senden bir kaç ay önce aldırdım kuzum safra kesemi bu anlattıklarının hiç birini yaşamıyorum hiç bir ilaçta kullanmıyorum Rabbime şükürler olsun yasak olan yemekler de dokunma yapmıyor ilk zamanlar yapıyordu sadece sen nir bir doktora görün istersen kuzum ya ne gibi sıkıntı var diye
İlk zamanlar benim de bişeyim yoktu canım dikkat etmezsen yediklerine yapıyor ilerleyen zamanlarda 🥲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar