Sağlık ocaklarından kaç ayda aranıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Smye tarafından oluşturulan Sağlık ocaklarından kaç ayda aranıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 989 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sağlık ocaklarından kaç ayda aranıyorsunuz
Konbuyu başlatan Smye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smye

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Kaydını ilk açınca bakmıştı ondan sonra 19-24.haftalarda tetanoz aşısı için gittim o ara kan bakıldı 24trn beri de gitmiyorum 34te görüşürüz dedi hemsirem o da şu bayrama denk geldi işte aramadı da hiç 24ten sonra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar sağlık ocakları arıyor mu kaç ayda Bi arıyo kontrol var boy kilo ya da kan ile alakalı diyerekten
Doğumdan önce tetanoz aşısı için gitmiştim kendim bildiğim için doğumdan sonra kızımı sadece topuk kanı için aradılar. Asilara da kendim götürdüm en son kavga ettikten sonra ebe aramaya başladı. Boyunu kilosunu soruyor sorumsuz ebe 😡

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar sağlık ocakları arıyor mu kaç ayda Bi arıyo kontrol var boy kilo ya da kan ile alakalı diyerekten
Günler belli ilk hafta kayt icin 20 hafta 24 hafta 30 haftamda arandım tabi gtmedgmde surekli ariyolar o baska bdaha 22 agustosta dedi ararlar yine unutursam😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Günler belli ilk hafta kayt icin 20 hafta 24 hafta 30 haftamda arandım tabi gtmedgmde surekli ariyolar o baska bdaha 22 agustosta dedi ararlar yine unutursam😄
20 hafta tetanoz birinci asi 25 hafta 2. Aşı 30 hafta izlem 22 agustosta kac hafta oluyorm suan bilemedim bde ozamaan gidicem izlemin var dedi bide aralgn ilk haftasi dedi dogumdan sonra yine asi varmis oyle iste

Smye

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kayıt yaptırdıktan sonra her ay çağırırlar
Yok seni aramıyolar fazla ilgisizler 184 ü aradım şikayet ettim resmen o derece

Canları ne zaman isterse arıyorlar 😂 genelde ayda bir çağırıyor benimkiler
Benimki ayda Bi çağırsa iyi akıllarına gelirse 3 ayda Bi

Canları ne zaman isterse arıyorlar 😂 genelde ayda bir çağırıyor benimkiler
Benimki ayda Bi çağırsa iyi akıllarına gelirse 3 ayda Bi
Kaydını yaptırıyorsun sana geleceğin günleri takip kartına yazıp veriyor sen o günlerde gidion özel durum olmadıkça aramıyor sen kartını takip ederek gidiyorsun
Bana öle bişey vermediler ki
Kuzum kayıt yaptırdıktan sonra her ay çağırırl

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar