Şaka gibi ama gerçek 😀

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Şaka gibi ama gerçek 😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,312 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Şaka gibi ama gerçek 😀
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sağ popomun üstü ağrıyor uğuşuyor 2 gündür karıncalanıyor falan intarnetten baktım sinir sıkışması yazıyor da, yok artık yani dedim popomda ne işi var bunun 🤣 ay bilemedim ya yaşayan var mı aranızda kızlar şuanda zonkluyor ya şaka bi yana 🥺
Geçmiş olsun canım benimde sırtım çok ağrıyor hastaneye gittim doktor sinir damarların sıkışmış dedi yani oluyor öyle ama fazla da sinir yapma stres sıkıntı yapma Allah korusun felç olabilme ihtimali yüksek doktor bana öyle dedi ha diyeceksinki popo ve sırt ne alaka ama ikiside birbirine yakın yani olur mu olur dikkat et kendine☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂Canım internette bazen herşeyi çok abartılı anlatiyo baş ağrısı diye yazıyorsun kanser de olabilirsiniz yaziyo 😂😂iyisi mi sen doktora git canm geçmiş olsun
Haha aynn katılıyorum😂

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benimde sırtım çok ağrıyor hastaneye gittim doktor sinir damarların sıkışmış dedi yani oluyor öyle ama fazla da sinir yapma stres sıkıntı yapma Allah korusun felç olabilme ihtimali yüksek doktor bana öyle dedi ha diyeceksinki popo ve sırt ne alaka ama ikiside birbirine yakın yani olur mu olur dikkat et kendine☺️

Haha aynn katılıyorum😂
Şu aralar kızıma sinirleniyorum birde regl oldum onunda siniri var üst üste bindi demek ki saol canım benim

Canim ben sık yaşiyorum onu sicak su torbasi koy uzan usdune kecmis olsun
Saol canım benim 🥰

Bir doktora gözük canım ne olduğu belli olmaz neden olduğunu öğrenirsin en azından.
Aynen canım yakın zamanda bi randevu alacağım 🌸

Husniyemmm internette türlü türlü şey yazar ciddi bişeyde olabilir tuzlu suda otur ama mutlaka doktora da görün , çok geçmiş olsun 👫🌸
Ay evet canım valla öyle bende inanmıyorum insanı öldürüyorlar resmen 🤣

😂Canım internette bazen herşeyi çok abartılı anlatiyo baş ağrısı diye yazıyorsun kanser de olabilirsiniz yaziyo 😂😂iyisi mi sen doktora git canm geçmiş olsun
Ay inanmıyorum zaten bende oraya tabiki insanı öldürüyor tekrar canlandırıyorlar resmen yazanlarla 🤣 alakası bile yok yazdıklarına bakarken 😂

Geçmiş olsun kuzum. Stres olunca beyinden ayaga kadar olan damar var. Belden sikişiyor o ağrı da ayaga afedersin dediğin gibi popoaya da vurur bende öyle oluyor
Ay çok geçmiş olsun canım tek ben yaşamıyormuşum demek ki bu durumu 😔

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Şu aralar kızıma sinirleniyorum birde regl oldum onunda siniri var üst üste bindi demek ki saol canım benim

Saol canım benim 🥰

Aynen canım yakın zamanda bi randevu alacağım 🌸

Ay evet canım valla öyle bende inanmıyorum insanı öldürüyorlar resmen 🤣

Ay inanmıyorum zaten bende oraya tabiki insanı öldürüyor tekrar canlandırıyorlar resmen yazanlarla 🤣 alakası bile yok yazdıklarına bakarken 😂

Ay çok geçmiş olsun canım tek ben yaşamıyormuşum demek ki bu durumu 😔
Ne demek cnm 🥰 kızına neden sinirleyorsun ki kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sağ popomun üstü ağrıyor uğuşuyor 2 gündür karıncalanıyor falan intarnetten baktım sinir sıkışması yazıyor da, yok artık yani dedim popomda ne işi var bunun 🤣 ay bilemedim ya yaşayan var mı aranızda kızlar şuanda zonkluyor ya şaka bi yana 🥺
Bel fıtığında o şekilde ağrı olur canım. Doktora görün bence MR çekilir neden olduğu anlaşılır. Geçmiş olsun

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Bende uzun sire oturursam uyisuyir

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bel fıtığında o şekilde ağrı olur canım. Doktora görün bence MR çekilir neden olduğu anlaşılır. Geçmiş olsun
Popomun altı ama kalçam bel fıtığı oraya vuruyor mu

Bende uzun sire oturursam uyisuyir
Ben oturmuyorum iste 😒

Ne demek cnm 🥰 kızına neden sinirleyorsun ki kuzum
Sabahlara kadar oturuyoruz 5 6 da uyuyor kriz geçiriyorum sürekli ağlıyor durmuyor uyumuyor çıldırıyorum öyle 😅

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Popomun altı ama kalçam bel fıtığı oraya vuruyor mu

Ben oturmuyorum iste 😒

Sabahlara kadar oturuyoruz 5 6 da uyuyor kriz geçiriyorum sürekli ağlıyor durmuyor uyumuyor çıldırıyorum öyle 😅
Popo altında ise orda siyatik sinir var problem varsa bu kadar ağrı yapabilir ama yine belden gelen bir sorunla ağrısı oluşabilir canım bunun içinde beyin cerrahi bölümüne gitmelisin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktora danıştinmi peki kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar