Sorum var Salata

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Salata başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 550 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salata
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
ben sizin mutfagdan kisir yapmak isdedim amma orda bulguru bisirmiyorlardi o bismeden nasil yenir canim?
Sıcak suyla ısliyirsun bı kaşık biber salçası bı kaşık domates salçası baktın az geldi kırmızı olmadı biraz daha eklersin. Sonra bı dis sarımsak rendele soğanları soyus doğra ve üstüne su ekle kaşıkla karistir kapağını kapat o kenarda demlensin sende içine yeşilliğin doğra ne seviyorsan salatalık domates yeşil soğan maydonuz kıvırcık zevk meselesi ben böyle yapıyorum sonra kapağı aç içine tuz ve bı tatlı kaşığı kimyon ekle düğüle azlığına çokluğuna göre ayarlarsın çok güzel yakisiyor kisira. Sonra elinle yoğur salça iyice harmanlansin sonra yeşilliğin ekle bol sıvıyağ ekle limon sık tamamdır. Afiyet olsun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Sıcak suyla ısliyirsun bı kaşık biber salçası bı kaşık domates salçası baktın az geldi kırmızı olmadı biraz daha eklersin. Sonra bı dis sarımsak rendele soğanları soyus doğra ve üstüne su ekle kaşıkla karistir kapağını kapat o kenarda demlensin sende içine yeşilliğin doğra ne seviyorsan salatalık domates yeşil soğan maydonuz kıvırcık zevk meselesi ben böyle yapıyorum sonra kapağı aç içine tuz ve bı tatlı kaşığı kimyon ekle düğüle azlığına çokluğuna göre ayarlarsın çok güzel yakisiyor kisira. Sonra elinle yoğur salça iyice harmanlansin sonra yeşilliğin ekle bol sıvıyağ ekle limon sık tamamdır. Afiyet olsun
cok tesekur edirim canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar