Sancı mı zor doğum anı mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra85 tarafından oluşturulan Sancı mı zor doğum anı mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,820 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancı mı zor doğum anı mı?
Konbuyu başlatan Esra85
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Sanci zor , dogum anında birsey yok bir kaç saniyelik olay tabi ki kişiye göre degisiyordur ama korkulacak birsey yok. Birseyler izleme korkutanlari dinleme sadece normal dogum dusun inan sonra iyi ki normal olmus diyeceksin.

Esra85

Kayıtlı Üye
rank

Nazlııı

Kayıtlı Üye
rank

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar normal doğum yapmak istiyorum ama korkuyorum da. Sancı çekmek mi daha zor yoksa o sancıya Bi şekilde katlanıp doğum anı mı yani bebeğin kafasının çıkması mı daha zor. Sanırım kesiyorlar o anda ama, tecrübesi olan bilgi verebilir mi?
Ayyyy tüylerim ürperdi kizzzz geçen hafta tam bugün doğum yaptım ikinciye suni sancı ile hâlâ dikislerim duruyor bu arada ne kadar korktuysam daha unutmam bunu ilkte bu kadar zor olmamıştı sancı çekmek zor doğum daha zor ama benim doğumlar beş dkkada oldu ikiside çok şükür sancılar mahvetti beni çok şiddetli oluyor sancı tabi bu herkeste aynı olacak hali yok rabbim yolunu veriyor çok şükür sağlıkla doğuyor melekler darısı sana inşallah ağrısız sızısız bir avazda kurtulursun inşallah 😘

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar normal doğum yapmak istiyorum ama korkuyorum da. Sancı çekmek mi daha zor yoksa o sancıya Bi şekilde katlanıp doğum anı mı yani bebeğin kafasının çıkması mı daha zor. Sanırım kesiyorlar o anda ama, tecrübesi olan bilgi verebilir mi?
Bırak kessinler cnm daha kolay dogum olur ve dikişler düzgün dikilir. Bebek patlatırsa sagdan soldan dikiş daha pis. Tuvalette cok zor oluyo. Her zaman normal dogum daha cabuk iyileşirsin en fazla 1 bilemedin 2 hafta sonra rahatsın. Sezeryanda ay geciyo iyileşemeyenler var. Normal dogumda kendi sancınla dogurursan cok sancı cekmezsin dayanabilirsin ama suni verirlerse o biraz sıkıntı oluyo ama zatrn suni de verince acılma cabuk oluyo 1 2 saat sancı hop doğum. Ben 3 tane normal doğum yaptım 2. 3. Kolaydı. Ama birinci yukarda die cok zor oldu. Çıkma anına gelince o anlık bi durum zaten senin ıkınma kuvvetine baglı güzel ıkınır zorlarsan ebenin dediğini yaparsan cabuk cıkıyo tabi cıkarken o sancıdan hissetmion yırtık veya kesmeyi o yüzden bence en zoru suni sancı. Ben 3.dogumda evde cektim tüm sancıyı kendi sancımla 8 cm acıklıkla gittim hastaneye 3 5dk da doğurdum cok sükür dikişle beraber ancak 15 dk sürmüştür. Rabbim kolay doğum versin cnm

Burçin arslan

Kayıtlı Üye
rank
Sancı o kadar kötü ki kesik dikiş hissetmiyorsun bile

Tüm sayfalar yüklendi.