SANCI MI ❓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan SANCI MI ❓ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,318 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı SANCI MI ❓
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
inşaALLAH canim benim😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim vaktinde kucağına almayi nasip etsin şuan durmun nasil peki sancin var mi hala
1 2 saat devam etti sonra kesildi kuzum bende gitmedim hastaneye havada çok kötü şimdi kaç saat bekleriz acilde eşimle oğlum rezil olur diye düşündüm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Su
Kızlar merhabalar sabah kalktım bir işte yapmadım ama belimden bacaklarımın arkasına vuran bı ağrı var aynı adet ağrısı gibi belim kopacak gibi ağrıyor yarım saattir yatıyorum dinlenince geçer diye ama geçmedi. Duşta aldım rahatladım diye ama devam ediyor ağrı birde batma hissi var belimde
İlk bebeğim erken doğmuştu sancı olmamıştı o sebeple nasıl birşey olduğunu bilmiyorum. Bilgi verir misiniz

29+4 haftalık hamileyim şuanda
Suan nasilsin canim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bugün çok şükür hiçbirşey yok dün baya korkmuştum ama şuanda iyiyim kuzum
Sen nasılsın
Şükür canim şükür insalaalh vaktinde saatinde gelir minnoş
Bende şükür canim ankaradayim larenin kontrolu feln derken saha sonra esimin dedesi rahatsizlanmis hastaneye kaldırıldı onun basinda o bende görümcemde uykusuzluk hastalik devam bakalim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Şükür canim şükür insalaalh vaktinde saatinde gelir minnoş
Bende şükür canim ankaradayim larenin kontrolu feln derken saha sonra esimin dedesi rahatsizlanmis hastaneye kaldırıldı onun basinda o bende görümcemde uykusuzluk hastalik devam bakalim
Geçmiş olsun canim benim inşallah 💕 durumlar nasıl?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar