Sancı mı??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Sancı mı?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 625 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancı mı??
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba 29+6 günlük hamileyim yaklaşık 10 gündür regli ağrısına benzeyen ağrım oluyor günde 2-3 kere kısa sürüyor acaba sancım mı var

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba 29+6 günlük hamileyim yaklaşık 10 gündür regli ağrısına benzeyen ağrım oluyor günde 2-3 kere kısa sürüyor acaba sancım mı var
Gecmis olsun canim agrilarin çok şiddetli ise doktoruna danis magnezyum ilacı verecektir büyü ihtimal ondan kaynaklidir başka bişey de olabilir ihmal etme aman diyim ben gebeligimin başından beri çekiyorum sancıları günde belki 5 belkide 10 kere oluyo kassiklarim da agri geldimi ateş basiyo böyle doktora danistim normal diyo magnezyum ilacı verdi onu icince biraz rahatliyorum en azından 33+1 gunlugum bende sağlıkla alalım bebislerimizi insallah

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Üşütmüş de olabilirsin enfeksiyon da olabilir yada bebek büyüdüğü için baskıda yapabilir doktoruna durumu danış

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun canim agrilarin çok şiddetli ise doktoruna danis magnezyum ilacı verecektir büyü ihtimal ondan kaynaklidir başka bişey de olabilir ihmal etme aman diyim ben gebeligimin başından beri çekiyorum sancıları günde belki 5 belkide 10 kere oluyo kassiklarim da agri geldimi ateş basiyo böyle doktora danistim normal diyo magnezyum ilacı verdi onu icince biraz rahatliyorum en azından 33+1 gunlugum bende sağlıkla alalım bebislerimizi insallah
İnşallah doktordan randevu aldım daha zaman var

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun acaba sağlık ocağına gitsem anlarlar mı pazartesi gitsem
Bende saglik ocağında tahlil verdim protein kaçağı falan olmadığını ama yüksek miktarda enfeksiyonun var dedi ona göre de antibiyotik yazdı sende bir görün ister sen canim sana da çok geçmiş olsun geçer insallah tez zamanda da sağlıkla alırız bebislerimizi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar