Sancı nasıl olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabia111 tarafından oluşturulan Sancı nasıl olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 511 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancı nasıl olur
Konbuyu başlatan Rabia111
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabia111

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36 haftanın icindeyim. Doktor sancın olursa beni ara muhakkak falan dedi ama ben nasıl bir sancı olur bilmiyorum. Bugün iki kere regl sancısı gibi oldu 1 buçuk saat arayla. İlk gebeliğim. Acil sancı nasıl olur tarif edebilir misiniz bana ❤️

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim. Benimde ilk gebeligimdi kendimden bahsedeyim. Benim o haftalar adet sancisi gibi anlık gelip giden gün içinde bir kac kere olan sancilar oluyordu. Yalanci sanci dedi doktor. 38 de benim suyum patladi evde. Sonra sancilarim gelmeye basladi. Oyle bir iki kere olmuyor yani cnm. Suyum patladiktan sonra sancim basladi doguma kadar devam etti. İlk basta adet sancisi gibi girmeye basladi. Sanci gecince biraz sonra bir daha giriyordu. Sonra birdaha doğuma kadar . Ama siddeti artti tabiki. Merak etme cnm anlarsin sende dogum sancisini😘

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim. Benimde ilk gebeligimdi kendimden bahsedeyim. Benim o haftalar adet sancisi gibi anlık gelip giden gün içinde bir kac kere olan sancilar oluyordu. Yalanci sanci dedi doktor. 38 de benim suyum patladi evde. Sonra sancilarim gelmeye basladi. Oyle bir iki kere olmuyor yani cnm. Suyum patladiktan sonra sancim basladi doguma kadar devam etti. İlk basta adet sancisi gibi girmeye basladi. Sanci gecince biraz sonra bir daha giriyordu. Sonra birdaha doğuma kadar . Ama siddeti artti tabiki. Merak etme cnm anlarsin sende dogum sancisini😘
Teşekkür ederim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar