Sorum var Sancı nasıl oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ~canan~ tarafından oluşturulan Sancı nasıl oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 745 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancı nasıl oluyor
Konbuyu başlatan ~canan~
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Durumlar iyidir inşallah. Ben iki gün karnımın altında kramp tarzı ağrı hissettim. Bugün acile gittim nst de sancı çıktı. Serum takıldı. Ama gün içinde çok hissetmedim o ağrıyı. Uzanınca geçiyordu. Şimdi sormak istediğim doğum sancısı tam olarak nasıl oluyor. Daha önce erken doğum oldu ondan bilmiyorum sancı nasıl bir şey. Şimdi bunda nasıl hissedersem hemen gitmeliyim doktora acaba. Şimdiden teşekkür ederim cevaplayanlara ⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️
Canım benimde nts de sancı çıkıyordu tıpkı adet sancisi gibiydi ve erken olduğu için ilaçla felan tedavi ettiler gözetim altında kaldım eğer erken ise doğuma mutlaka kontrol et yani zaten ilk coccugum da sezeryan idi benim onda da sezeryan oldum

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde nts de sancı çıkıyordu tıpkı adet sancisi gibiydi ve erken olduğu için ilaçla felan tedavi ettiler gözetim altında kaldım eğer erken ise doğuma mutlaka kontrol et yani zaten ilk coccugum da sezeryan idi benim onda da sezeryan oldum
Bana da serum takıldı iki defa. Daha rahatım şimdi. Yürüyüş yapmak da sakıncalı olur bu durumda değil mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar