Sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanmtutenk tarafından oluşturulan Sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 670 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancı
Konbuyu başlatan Hanmtutenk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar selam aleyküm. 31 haftalık hamileyim. Oruç tutuyorum 2.gebeliğim ve sezeryan olmuştum doktor oruç tutarsan sezeryanli olduğun için sancın olabilir demişti 3 gündür kasıklarım ve sezeryan yerimde şiddetli ağrılar oluyor adım atamıyorum ve doktorun bahsettiği sancı türü müdür acaba yoksa tekrar doktora gitsem mi ? Yaşadığım yerde de doktor yok başka ilçeye gitmem gerek ve bu çok zor oluyor yani istesem hemen gidemem günleri bulacaktır

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Hanımlar selam aleyküm. 31 haftalık hamileyim. Oruç tutuyorum 2.gebeliğim ve sezeryan olmuştum doktor oruç tutarsan sezeryanli olduğun için sancın olabilir demişti 3 gündür kasıklarım ve sezeryan yerimde şiddetli ağrılar oluyor adım atamıyorum ve doktorun bahsettiği sancı türü müdür acaba yoksa tekrar doktora gitsem mi ? Yaşadığım yerde de doktor yok başka ilçeye gitmem gerek ve bu çok zor oluyor yani istesem hemen gidemem günleri bulacaktır
Doktora gitmen iyi olur canim en kisa zamanda acilden giris yapsan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle geçmiş olsun gebelikte ve emzirirken oruç önerilmiyor anne ve bebek sağlığı için. Dinimiz bile buna müsade etmişken riske atmaya gerek yok. Allah korusun geri dönülmez bir yola girdiğiniz taktirde bunun vebali daha ağır olur.

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktorun seni uyarmış gebelik ve emzirme döneminde tutmak zorunda değilsin neden kendini ve bebeğini riske atıyorsun biz sana ne desek yalan olur biran ònce doktora git bence

Tüm sayfalar yüklendi.