Sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,535 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Sancı
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar son iki hafta kaldı doğuma karnıma ağrılar girip çıkıyor sırtım ağrıyor sizce kaç güne tahmini doğum yaparım 🌹 dua edin kızlar 🤲🤲🤲🌹🌹
Dualrimiz seninle güzelim.. sancıların 10 dakikada bı tekrarlarsa o zaman doktora görün. Şuan doğumun yakın diye bu sancıları yaşaman normal sağlıkla gelsin bebeğin cnm 🥰😍🤲🏻

Hilal❤️hasan

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum şükür 34 de kadar geldik bu akşam hafif hafif sancılar var neyin nesi anlamış değilim 🤦🏻‍♀️ gitmiyor yürüyorum gitmiyor uzanıyorum gitmiyor inşallah acile gidecek kadar olmaz ama şükür iyiyiz. Beyfendinin keyfi yerinde benim keyfimi bozuyor sadece 😂😂
Benimde erken doğum riskim var 33 haftalıkken kanamam oldu sancı vardı acile gittim 3 santim açılma vardı yatış verdiler ciğer geliştirici iğne vurdular 4 gün kaldım hastanede çıktım Allah'a şükür şimdi iyiyiz 35 haftalık olduk

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benimde erken doğum riskim var 33 haftalıkken kanamam oldu sancı vardı acile gittim 3 santim açılma vardı yatış verdiler ciğer geliştirici iğne vurdular 4 gün kaldım hastanede çıktım Allah'a şükür şimdi iyiyiz 35 haftalık olduk
Şükür kuzum rabbim cümlemize sağ salim vaktinde hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah 🤲🏻❤️. Bende 27 haftalık iken kanama ve sancı ile gitmiştim 1 cm açılma vardı 3 saat ara ile 2 ciğer gelistiri ve sabaha kadar ilaç tedavsii gördüm ondan sonra 2 hafta normal kanama oldu şükür o zamandan bu zamana gelebildik🤲🏻

Hilal❤️hasan

Kayıtlı Üye
rank
Şükür kuzum rabbim cümlemize sağ salim vaktinde hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah 🤲🏻❤️. Bende 27 haftalık iken kanama ve sancı ile gitmiştim 1 cm açılma vardı 3 saat ara ile 2 ciğer gelistiri ve sabaha kadar ilaç tedavsii gördüm ondan sonra 2 hafta normal kanama oldu şükür o zamandan bu zamana gelebildik🤲🏻

Aynen canım çok şükür 😊

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.