Sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Kübra Sözen tarafından oluşturulan Sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 944 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Sancı
Konbuyu başlatan Kübra Sözen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum hurma ye, merdiven in çık, yer silme pozisyonunda hareket et, yürüyüş yap ama fazlaya kaçma suyunun azalma ihtimalide oluyor yürürken

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cnm k.bakma istemsizce güldüm kendi halime sen yazınca benim de tm tersi açılma olmuş 5 cm ama sanci yok gel gotten yoruldum yarın yatış vermiş sabahtan ağlıyorum korkudan ne yapacan diye 😪
Stres yapma kuzum sakin ol her şey olacağına varır sağ salim kucağına al inşallah minigi 🤲🏻

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Stres yapma kuzum sakin ol her şey olacağına varır sağ salim kucağına al inşallah minigi 🤲🏻
Cook yapıyorum cook gelen giden kızıyor sen 2 doğum zor yapan bi kadınsın bunuda başaracan diyorlar ama gelde anlat benim beynime biktim artık düşünmekten o yüzden ne olur Allahim kafami yastığa koysam bi uyansam sancim gelse tek isteğim bu ama olmayacak galiba yarın çarşamba çünkü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cook yapıyorum cook gelen giden kızıyor sen 2 doğum zor yapan bi kadınsın bunuda başaracan diyorlar ama gelde anlat benim beynime biktim artık düşünmekten o yüzden ne olur Allahim kafami yastığa koysam bi uyansam sancim gelse tek isteğim bu ama olmayacak galiba yarın çarşamba çünkü
Stres yapma kuzum bunda da vardır bir hayır kibsenin ne dediğinide düşünme kendin ve bebeğine odaklan onun için en iyisini düşünüp karar ver Rabbim her zaman yanında olsun inşallah 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlısı inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.