Sancıların kaçması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haton tarafından oluşturulan Sancıların kaçması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 757 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancıların kaçması
Konbuyu başlatan Haton
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haton

Haton

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar üçüncü gebelik ve bu ikiz fakat diğer gebeliklerimde olduğu gibi bunda da sancım geliyor ve kaçıyor tam düzene girdim derken hiç sancım gelmiyor diğer iki dopumumu da suni ile yaptım hastaneye nst de sancı yok ama hastaneden çıkıyorum deli gibi sancım var kafayı yemek üzereyim anlamadım neden böyle oluyor ya

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar üçüncü gebelik ve bu ikiz fakat diğer gebeliklerimde olduğu gibi bunda da sancım geliyor ve kaçıyor tam düzene girdim derken hiç sancım gelmiyor diğer iki dopumumu da suni ile yaptım hastaneye nst de sancı yok ama hastaneden çıkıyorum deli gibi sancım var kafayı yemek üzereyim anlamadım neden böyle oluyor ya
Bilmiyorum canım bende aynısı oluyor inan sanırım yalancı sancı bu olanlar

...

Moderator
Mod
rank
Yalancı sancıdır onlar canım.Normalde sancı geldimi o sancıyla doğuyor kuzum🤗

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Benim annem kız kardeşimin doğum zamanı bol e olmuş evden çıkışlarını hatırlıyorum hastane kapisind sancı kesiliyordu eve gönderip duruyorlardı annemin canına tak etti tanıdık ebesi vardı evde doğurdu aynı gece 😂😂hastane piskolojimi bozuyor içeri giriyorum sancı bitiyor dışarı çıkarıyorlar sancı geliyor dedi hep allah hepimizin yardımcısı olsun stres çok etkiliyor kızlar.evde sancı gelince napicagimizi bilmiyoruz oraya gittiğimizde kafamızda doğum ol ucak diye rahatlıyor kafamız bence bunun etkisi çok fazla

Haton

Kayıtlı Üye
rank
Benim annem kız kardeşimin doğum zamanı bol e olmuş evden çıkışlarını hatırlıyorum hastane kapisind sancı kesiliyordu eve gönderip duruyorlardı annemin canına tak etti tanıdık ebesi vardı evde doğurdu aynı gece 😂😂hastane piskolojimi bozuyor içeri giriyorum sancı bitiyor dışarı çıkarıyorlar sancı geliyor dedi hep allah hepimizin yardımcısı olsun stres çok etkiliyor kızlar.evde sancı gelince napicagimizi bilmiyoruz oraya gittiğimizde kafamızda doğum ol ucak diye rahatlıyor kafamız bence bunun etkisi çok fazla
Aynen bak yanı öyleyim hastaneye girdim mi sancı mancı kalmıyor çıkıyorum direk başlıyor tekrar sancı normal zamanda da hastaneye hasta olduğum da gittiğimde hastanede iyileşiyoruö sanki ilaç bile kullanmıyorum hastane sonrası sanırım hastane ile ilgili problemim var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum canım bende aynısı oluyor inan sanırım yalancı sancı bu olanlar
Yalancı sancıdır onlar canım.Normalde sancı geldimi o sancıyla doğuyor kuzum🤗
Biliyorum yalancı sancılarım zaten hep var kasılmada cabası ama sorun düzenli normal sancım geliyor kaçıyor diğer gebeliklerimde de aynısı olmuştu

Tüm sayfalar yüklendi.