Sorum var Sancım var doğumum ne zaman olur?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Newmom tarafından oluşturulan Sancım var doğumum ne zaman olur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 337 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancım var doğumum ne zaman olur?
Konbuyu başlatan Newmom
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Newmom

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar, 24 saatten daha fazla süren bi ağrım var. 40+0dayım. 20dkda bir ağrı vuruyor geceden beri daha şiddetli. 48 saattir de pembe akıntım var. Doğumum günler sonra mı olur,

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar, 24 saatten daha fazla süren bi ağrım var. 40+0dayım. 20dkda bir ağrı vuruyor geceden beri daha şiddetli. 48 saattir de pembe akıntım var. Doğumum günler sonra mı olur,
Sancıların düzenli mi düzenli bir şekilde sancın var ise doğum başlamıştır nişanın da gelmiş bir doktora git istersen açılma olmuş mu

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
20 dk birse artık hastaneye gitmen lazım direk seni doğuma alırlar orda beklersin bebeğin kalp atışlarını en azından takip ederler yarına kalmadan doğurursun sabret az kalmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

20 dk birse artık hastaneye gitmen lazım direk seni doğuma alırlar orda beklersin bebeğin kalp atışlarını en azından takip ederler yarına kalmadan doğurursun sabret az kalmış
Benim hastane yakındı 10 dk bir gelen 40 50 saniye sürüyordu gittim 6 cm sacilma olmuştu 5 saat içinde yaptım doğumu

Benim hastane yakındı 10 dk bir gelen 40 50 saniye sürüyordu gittim 6 cm sacilma olmuştu 5 saat içinde yaptım doğumu

Newmom

Kayıtlı Üye
rank

Dün gittiğimde açılman hiç yok dedi. Suyum gelmeden de açılmam olur mu?

Sancıların düzenli mi düzenli bir şekilde sancın var ise doğum başlamıştır nişanın da gelmiş bir doktora git istersen açılma olmuş mu
Sancılarım 20dkda bir oluyo bazen 10dkda bir şiddetli oluyo ama dün doktor açılman hiç olmamış dedi

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Dün gittiğimde açılman hiç yok dedi. Suyum gelmeden de açılmam olur mu?

Sancılarım 20dkda bir oluyo bazen 10dkda bir şiddetli oluyo ama dün doktor açılman hiç olmamış dedi
Evet sancı varsa düzenli açılma olması lazım suyun gelmesine gerek yok benim doğum anında ebeler patlattı suyum öyle geldi mesela aslında seni sancın varken tekrar eve göndermemeleri lazimdi

Bugün de gutseudin bence
Bencede beklemeden git tekrar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bebek hareket ediyor pembe akıntı doktoru endişelendirmedi suyun gelmedikçe açılman olmadıkça anlamsız dedi
Nişanın gelmiş doğum sancısı sırasında bebek hareket etmez su gelmez bazen sadece sancın olur suyun en sonda gelir benim 2 doğumum öyle oldu sen sancılarını kontrol et birde bebek hareketleri önemli rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar