Sancım var kızlar nişan geldi

• Konbuyu başlatan Ezo
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezo tarafından oluşturulan Sancım var kızlar nişan geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,152 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancım var kızlar nişan geldi
Konbuyu başlatan Ezo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)
E

Ezo

Guest
39+3 haftalık hamileyim ve bugün sabahtan beri sancım var 7 dk bir geliyor sizce doğum bugün olur mu

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
39+3 haftalık hamileyim ve bugün sabahtan beri sancım var 7 dk bir geliyor sizce doğum bugün olur mu
Canim sabah beri bende de var sancı ama düzensiz sürekli geliyo belim ve kasiklarim sirtim bacaklarima vuruyo bende daha nişan ve su falan gelmedi 38+6dayiz bizde sen hemen acile gitmelisin ilk gebelik değilse doğum çabuk olur saglicak la al kucagina insallah

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim doğumun başlamış düzenli aralıklarla gelen sancı doğum ki yedi dk diyorsun hiç beklememen lazım geç bile kalmışsın sağlıkla kurtulun canim bir avazda inşallah bitazdaha beklersen evde dogurursun🤭🥰

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Evet doğum olur bence bendede öyle oldu gece sancı çektim sabaha kadar sabah bir kalktım Nişan geldi Hemen hastaneye gittik suni sancı verdiler üç saat te doğum yaptım o gün ama benim ikinci gebeliğim inşallah sağlıklı sıhhatli bir an önce kavuşursun meleğine 😍🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.