Sarilik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Sarilik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,184 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sarilik
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 7 günlük bebeğim sarılık olmus napmam gerek bol bol emziriyorum hatta gogsum uclariyara oldu
2 saatte bi uyandır uyandır emzır canım dogru kavramasını sagla gogsunu gogsun gergınse yumusat biraz kahverengi yeri agzına gelecek sekilde ver gogus ucuna lansinoh gogus kremi kullan emzirmeden once yıkama gerekmiyor gunes goren yere yatır canım bide sarılıgı ıcın

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kizlar 7 günlük bebeğim sarılık olmus napmam gerek bol bol emziriyorum hatta gogsum uclariyara oldu
40 ı çıkana kadar ışık açık uyumuştu canım odada, 2 -3 saate bir emzir uyandir mutlaka uyanmasa bile topuklarini gidikla , lansinoh krem yara icin tavsiye ederim yoksa zeytinyağ dene

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Canım kafasında safece sarılık varsa derecesi cok 8 9 dur vucudunda karnına kadar varsa 12 15 arasıdır bacaklarına ındıyse 18 20 olmustur o zaman kuveze alırlar takip et ilerlemesini sutun az gelirse mama takviyesi yap sarılıgı atlatana kadar sutun ıyıse sadece 2 saate bi emzirmen yeterli olma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yüzünde var başka yerinde yok

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnm de bebeğim sarılık oldu Dr mama sarılığı hemen geçirir demişti eşime sma mama yazmıştı verdik geçti çok şükür bnde yarım saate bir emizrdim günde 2 3 kere de mama verdim geçti hamd olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar