Sorum var Sarılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Sarılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,462 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sarılık
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Tek gerçek bol bol emzirmen ve güneş ışığı bana kimss kalkıp demesin sarı tülbent yok suyuna altın koyma vs diye tamamen boş hurafeler kendim artık son radde olarwk denedim hiç bir şşe yaramıyor. Sen bol bol emzir canım saat başı emzir eğer normal sarılık ise geçer zaten emzirmeyle uzamış ise emzirsende geçmez kendşsş ne zamam ister yada vucud direnci ne zaman olursa o zaman gider.
Kayramız nasıl olduğu annesi iyi mi?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kayramız nasıl olduğu annesi iyi mi?
Dün gittik hastaneye balım doktorlar beyaz kan hücresi dğşük dedi salı tekrar kan alınacak. O yüzden geçen enfeksiyon bölümğ anti cmv için hem idrar hem kan aldı kanda çıkıyor da idrar sonucu hala çıkmadı. Artık tek kalan anti cmv alllaha şükür diğer bütün kontrolleri iyi yani dotkorlar nerdeyse 20 30 gündür sıkı takibe aldı 2 günde bir her yeri şükür sarılığı tetikleyen tek anti cmv kaldı onunda idrar da çıkacak mı o önemli eğer idrar da aynı enfeksiyon çıkmazsa anne sütü sarılığı diyecekler. Kayra şükür çok iyi kan düşüklüğü yüzünden ateşine öok dikkat edin dedi artarsa direk acşle getirin dediler...
Arya nasıl kuzum sen nasılsın ne var ne yok ...

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Dün gittik hastaneye balım doktorlar beyaz kan hücresi dğşük dedi salı tekrar kan alınacak. O yüzden geçen enfeksiyon bölümğ anti cmv için hem idrar hem kan aldı kanda çıkıyor da idrar sonucu hala çıkmadı. Artık tek kalan anti cmv alllaha şükür diğer bütün kontrolleri iyi yani dotkorlar nerdeyse 20 30 gündür sıkı takibe aldı 2 günde bir her yeri şükür sarılığı tetikleyen tek anti cmv kaldı onunda idrar da çıkacak mı o önemli eğer idrar da aynı enfeksiyon çıkmazsa anne sütü sarılığı diyecekler. Kayra şükür çok iyi kan düşüklüğü yüzünden ateşine öok dikkat edin dedi artarsa direk acşle getirin dediler...
Arya nasıl kuzum sen nasılsın ne var ne yok ...
Kıyamam ben Kayramıza inşallah en kısa, sürede iyi olucak benim paşam. Sonuçlarının iyi gelmesine sevindim bebegim. Anne sütü sarılıgıysa ne olucak kuzucum. Arya iyi ne yapsın annesini yoruyor uyumuyor öyle geçinip gidiyoruz :)

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kıyamam ben Kayramıza inşallah en kısa, sürede iyi olucak benim paşam. Sonuçlarının iyi gelmesine sevindim bebegim. Anne sütü sarılıgıysa ne olucak kuzucum. Arya iyi ne yapsın annesini yoruyor uyumuyor öyle geçinip gidiyoruz :)
Doktor anne sütü sarılığı da özellikle anneinin emzirmeye devam etmesini tavsiye ediyoruz dedi.anne sütünü bıraktırms taraftarı değiliz diye bende araştırıyorum anne sütü sarılığı en fazla 12 hafta sürüyormuş bilmiyorum kafaö çok karışık balım...yaa minik yaramaz öp yerime prensesi

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Doktor anne sütü sarılığı da özellikle anneinin emzirmeye devam etmesini tavsiye ediyoruz dedi.anne sütünü bıraktırms taraftarı değiliz diye bende araştırıyorum anne sütü sarılığı en fazla 12 hafta sürüyormuş bilmiyorum kafaö çok karışık balım...yaa minik yaramaz öp yerime prensesi
Aynen insanın kafası karışır kuzucum. Benim sütüm kesildi emziremiyorum çok stres oldum lohusayken vardı aslında çok olmasada en azından emiyordu kızım sonra gitti. Şimdi 10 ML bile zor çıkıyor. Tahlil sonucu ne zaman çıkıcak kayranın yarın çıkar herhalde dimi.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen insanın kafası karışır kuzucum. Benim sütüm kesildi emziremiyorum çok stres oldum lohusayken vardı aslında çok olmasada en azından emiyordu kızım sonra gitti. Şimdi 10 ML bile zor çıkıyor. Tahlil sonucu ne zaman çıkıcak kayranın yarın çıkar herhalde dimi.
Bugün 3. Gün hala çıkmadı 🤦🏻‍♀️ bekliyoruz çıkar çıkmaz gidecem doktors

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sisteme geç düşüyor kuzucum ama hastahaneyi aradın mı. Ben hep sistemden bakıyordum hamileyken çıkmamış oluyordu doktoruma msj atıyordum sonucumu bildiriyordu.
Ya öyle oluyor mu 🤦🏻‍♀️ ben bilmiyordum hepsi tam zamanında öıktığı için sanırım onunda daha günü var dedim aldıkları test biraz sıkıntılı biliyor musun ama dediğini de bşr yapayım balım

Tüm sayfalar yüklendi.